Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  Pfeil Header Pic
Header Pic

Terminarz Klasy Okrgowej Utwrz PDF Drukuj
20.07.2012.

Zgodnie z informacj przekazan na Zebraniu z Klubami bardzo prosz o przekazanie w trybie pilnym informacji do ZOZPN w przypadku zauwaenia pomyki w dacie bd godzinie zawodów.

 

 

 

 

TEMINARZ SENIORÓW: (jest tosamy z systemem Extranet, w rozwiniciu termin danego meczu)

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,17243.html?round=16

 

 

TEMINARZ JUNIORÓW: (jest tosamy z systemem Extranet, w rozwiniciu termin danego meczu)

 

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,17451.html?round=16

 

 

 KOLORY STROJÓW ZESPOÓW: 

Cosmos Józefów: niebiesko-niebiesko-biae

Grom Róaniec: czarnyx3

Korona aszczów: seniorzy: niebieskiex3,  juniorzy:  pomaraczowo, czarno-spodenki, pomaraczowe

Sokó Zwierzyniec: seniorzy biao-niebieskie

Victoria ukowa-Chmielek: seniorzy zielonex3

Huczwa Tyszowce -koszulki - zielono biae, spodenki - czarne, getry - zielone

LKS „Grom” Róaniec, KS „Olender” Sól, LKS „Orion” Derenia, LKS „Olimpia EB Wojan” Miczyn, GLKS „Omega” Stary Zamo, GKS „Pogo 96” aszczówka, KS „Sokó” Zwierzyniec rozgrywaj tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych druyn modzieowych.

 

 

 Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA

RUNDA II-WIOSNA 2017

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA



Kolejka 16 w dniach 25-03-2017/26-03-2017 (sobota/niedziela)

121

Omega Stary Zamo

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

122

Pogo 96 aszczówka

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

123

Roztocze Szczebrzeszyn

- Potok Sitno

 

 

 

 

124

Sokó Zwierzyniec

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

125

Korona aszczów

- Olender Sól

 

 

 

 

126

Cosmos Józefów

- Orion Derenia

 

 

 

 

127

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Grom Róaniec

 

 

 

 

128

Victoria ukowa-Chmielek

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

 

Kolejka 17 w dniach 01-04-2017/02-04-2017 (sobota/niedziela)

129

Victoria ukowa-Chmielek

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

130

Huczwa Tyszowce

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

131

Grom Róaniec

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

132

Orion Derenia

- Korona aszczów

 

 

 

 

133

Olender Sól

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

134

Igros Krasnobród

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

135

Potok Sitno

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

136

Sparta Wouczyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

 

Kolejka 18 w dniach 08-04-2017/09-04-2017 (sobota/niedziela)

137

Omega Stary Zamo

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

138

Wókniarz Frampol

- Potok Sitno

 

 

 

 

139

Pogo 96 aszczówka

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

140

Roztocze Szczebrzeszyn

- Olender Sól

 

 

 

 

141

Sokó Zwierzyniec

- Orion Derenia

 

 

 

 

142

Korona aszczów

- Grom Róaniec

 

 

 

 

143

Cosmos Józefów

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

144

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

 

Kolejka 19 w dniach 12/13/15-04-2017(roda/czwartek/sobota)

145

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

146

Victoria ukowa-Chmielek

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

147

Huczwa Tyszowce

- Korona aszczów

 

 

 

 

148

Grom Róaniec

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

149

Orion Derenia

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

150

Olender Sól

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

151

Igros Krasnobród

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

152

Potok Sitno

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

 

Kolejka 20 w dniach 22-04-2017/23-04-2017 (sobota/niedziela)

153

Omega Stary Zamo

- Potok Sitno

 

 

 

 

154

Sparta Wouczyn

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

155

Wókniarz Frampol

- Olender Sól

 

 

 

 

156

Pogo 96 aszczówka

- Orion Derenia

 

 

 

 

157

Roztocze Szczebrzeszyn

- Grom Róaniec

 

 

 

 

158

Sokó Zwierzyniec

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

159

Korona aszczów

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

160

Cosmos Józefów

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

 

Kolejka 21 w dniach 29-04-2017/30-04-2017 (sobota/niedziela)

161

Cosmos Józefów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

162

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Korona aszczów

 

 

 

 

163

Victoria ukowa-Chmielek

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

164

Huczwa Tyszowce

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

165

Grom Róaniec

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

166

Orion Derenia

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

167

Olender Sól

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

168

Igros Krasnobród

- Potok Sitno

 

 

 

 

 



Kolejka 22 w dniach 03-05-2017 (roda)

169

Omega Stary Zamo

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

170

Potok Sitno

- Olender Sól

 

 

 

 

171

Sparta Wouczyn

- Orion Derenia

 

 

 

 

172

Wókniarz Frampol

- Grom Róaniec

 

 

 

 

173

Pogo 96 aszczówka

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

174

Roztocze Szczebrzeszyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

175

Sokó Zwierzyniec

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

176

Korona aszczów

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

 

Kolejka 23 w dniach 06-05-2017/07-05-2017 (sobota/niedziela)

177

Korona aszczów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

178

Cosmos Józefów

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

179

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

180

Victoria ukowa-Chmielek

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

181

Huczwa Tyszowce

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

182

Grom Róaniec

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

183

Orion Derenia

- Potok Sitno

 

 

 

 

184

Olender Sól

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

 

Kolejka 24 w dniach 13-05-2017/14-05-2017 (sobota/niedziela)

185

Omega Stary Zamo

- Olender Sól

 

 

 

 

186

Igros Krasnobród

- Orion Derenia

 

 

 

 

187

Potok Sitno

- Grom Róaniec

 

 

 

 

188

Sparta Wouczyn

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

189

Wókniarz Frampol

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

190

Pogo 96 aszczówka

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

191

Roztocze Szczebrzeszyn

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

192

Sokó Zwierzyniec

- Korona aszczów

 

 

 

 

 







Kolejka 25 w dniach 20-05-2017/21-05-2017 (sobota/niedziela)

193

Sokó Zwierzyniec

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

194

Korona aszczów

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

195

Cosmos Józefów

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

196

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

197

Victoria ukowa-Chmielek

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

198

Huczwa Tyszowce

- Potok Sitno

 

 

 

 

199

Grom Róaniec

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

200

Orion Derenia

- Olender Sól

 

 

 

 

 

Kolejka 26 w dniach 27-05-2017/28-05-2017 (sobota/niedziela)

201

Omega Stary Zamo

- Orion Derenia

 

 

 

 

202

Olender Sól

- Grom Róaniec

 

 

 

 

203

Igros Krasnobród

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

204

Potok Sitno

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

205

Sparta Wouczyn

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

206

Wókniarz Frampol

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

207

Pogo 96 aszczówka

- Korona aszczów

 

 

 

 

208

Roztocze Szczebrzeszyn

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

 

Kolejka 27 w dniach 03-06-2017/04-06-2017 (sobota/niedziela)

209

Roztocze Szczebrzeszyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

210

Sokó Zwierzyniec

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

211

Korona aszczów

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

212

Cosmos Józefów

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

213

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Potok Sitno

 

 

 

 

214

Victoria ukowa-Chmielek

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

215

Huczwa Tyszowce

- Olender Sól

 

 

 

 

216

Grom Róaniec

- Orion Derenia

 

 

 

 

 









Kolejka 28 w dniach 10-06-2017/11-06-2017 (sobota/niedziela)

217

Omega Stary Zamo

- Grom Róaniec

 

 

 

 

218

Orion Derenia

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

219

Olender Sól

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

220

Igros Krasnobród

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

221

Potok Sitno

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

222

Sparta Wouczyn

- Korona aszczów

 

 

 

 

223

Wókniarz Frampol

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

224

Pogo 96 aszczówka

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

 





Kolejka 29 w dniach 17-06-2017 (sobota) godz. 15- juniorzy i 17-seniorzy

225

Pogo 96 aszczówka

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

226

Roztocze Szczebrzeszyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

227

Sokó Zwierzyniec

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

228

Korona aszczów

- Potok Sitno

 

 

 

 

229

Cosmos Józefów

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

230

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Olender Sól

 

 

 

 

231

Victoria ukowa-Chmielek

- Orion Derenia

 

 

 

 

232

Huczwa Tyszowce

- Grom Róaniec

 

 

 

 

 

Kolejka 30 w dniach 25-06-2017 (niedziela) godz. 15- juniorzy i 17-seniorzy

233

Omega Stary Zamo

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

 

234

Grom Róaniec

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

235

Orion Derenia

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 

236

Olender Sól

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

237

Igros Krasnobród

- Korona aszczów

 

 

 

 

238

Potok Sitno

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

239

Sparta Wouczyn

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

240

Wókniarz Frampol

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

 

Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „WIOSNA 2017” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: roda, czwartek, sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów.


Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym, faxem lub emailem tylko do ZOZPN najpóniej na 14 dni przed rozpoczciem rundy. Terminarz z godzinami i terminami bdzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl

Podstawa prawna: Regulamin Klas Okrgowych na Terenie Lubelskiego Zwizku Piki Nonej.




Uchwa Zarzdu ZOZPN, kady klub jako gospodarz ma obowizek wyznaczy co najmniej dwa mecze w rundzie w sobot ( nie wchodzi w to termin rodowy), pozwoli to zapewni optymaln obsad sdziowsk. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzgldniajcy tej Uchway, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie wany i klub bdzie musia nanie odpowiednie korekty.

LKS Grom Róaniec, KS Olender Sól, LKS „Olimpia EB Wojan” Miczyn, GLKS „Omega” Stary Zamo, LKS Orion Derenia, GKS „Pogo 96” aszczówka, KS Sokó Zwierzyniec rozgrywaj tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych druyn modzieowych.


Kolejki obligatoryjne: 17.06.2017 r. (sobota) godz. 15-juniorzy i 17-seniorzy, 25.06.2017 r. (niedziela) godz. 15-juniorzy i 17-seniorzy.


Wydzia Gier ZOZPN informuje, e zgodnie z Uchwa Lubelskiego Zwizku Piki Nonej nie obowizuje od tego sezonu sprawdzanie tosamoci zawodników w obecnoci kapitanów obu zespoów przed zawodami. Jednake zgodnie z Przepisami Gry w Pik Non „danie sprawdzenia tosamoci zawodników biorcych udzia w zawodach, przysuguje wycznie kapitanowi druyny. Fakt sprawdzania tosamoci zawodników druyny przeciwnej musi by bezwzgldnie zgoszony sdziemu gównemu zawodów przez kapitana druyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej poowy gry, najpóniej przed ostatnim
gwizdkiem koczcym zawody”.



                                                                              Ze sportowym pozdrowieniem


                                       Przewodniczcy WG ZOZPN                                     Prezes ZOZPN

 

                                             /-/Henryk Kowalski                                               /-/Stanisaw Pryciuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA

RUNDA I-JESIE 2016


 

 druyna seniorów Potoku Sitno swoje spotkania domowe rozgrywa bdzie w strojach
koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne
juniorzy
koszulka - ciemno niebieskie
spodenki - ciemno niebieskie
getry - ciemno niebieskie

 

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 


Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016 (sobota/niedziela)

1

Wókniarz Frampol

- Omega Stary Zamo

 N 17

 

 

 

2

Sparta Wouczyn              koszulki czerwone

spodenki biae
getry czerwone

 

- Pogo 96 aszczówka

S 17

 

 

 

3

Potok Sitno

- Roztocze Szczebrzeszyn

N 14-16

 

 

 

4

Igros Krasnobród

- Sokó Zwierzyniec

N 17

 

 

 

5

Olender Sól

- Korona aszczów

N 17

 

 

 

6

Orion Derenia

- Cosmos Józefów

N 17

 

 

 

7

Grom Róaniec

- Wojan EB Olimpia Miczyn

N 17  

 

 

 

8

Huczwa Tyszowce              koszulki czarno biao zielone, spodenki biae i getry zielone

- Victoria ukowa-Chmielek

 N 17tylko seniorzy

 

 

 


Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016 (sobota/niedziela)

9

Omega Stary Zamo         koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Victoria ukowa-Chmielek

  S 17

 

 

 

10

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Huczwa Tyszowce

  N 17

 

 

 

11

Cosmos Józefów

- Grom Róaniec

  N 16

 

 

 

12

Korona aszczów

- Orion Derenia

  S 15

 

 

 

13

Sokó Zwierzyniec

- Olender Sól

  N 15

 

 

 

14

Roztocze Szczebrzeszyn

- Igros Krasnobród

  S 13-15

 

 

 

15

Pogo 96 aszczówka

- Potok Sitno

  S 11

 

 

 

16

Wókniarz Frampol

- Sparta Wouczyn

  N 15-17

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016 (sobota/niedziela)

17

Sparta Wouczyn

- Omega Stary Zamo

 R 17:30

 

24.08.2016 r.

 

18

Potok Sitno

- Wókniarz Frampol

 S 17-tylko seniorzy

 

 

 

19

Igros Krasnobród

- Pogo 96 aszczówka

  N 17

 

 

 

20

Olender Sól

- Roztocze Szczebrzeszyn

  N 14

 

 

 

21

Orion Derenia

- Sokó Zwierzyniec

  S 17

 

 

 

22

Grom Róaniec

- Korona aszczów

  N 17

 

 

 

23

Huczwa Tyszowce koszulki czarno biao zielone, spodenki biae i getry zielone

- Cosmos Józefów

 N 15-17

 

 

 

24

Victoria ukowa-Chmielek

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  N 17

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2016 (roda)

25

Omega Stary Zamo         koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  r 17

 

 

 

26

Cosmos Józefów

- Victoria ukowa-Chmielek

 R 15-17

 

 

 

27

Korona aszczów

- Huczwa Tyszowce

 R 15:30-17:30

 

 

 

28

Sokó Zwierzyniec

- Grom Róaniec

  R 17

 

 

 

29

Roztocze Szczebrzeszyn

- Orion Derenia

  R 17

 

 

 

30

Pogo 96 aszczówka

- Olender Sól

  R 17

 

 

 

31

Wókniarz Frampol

- Igros Krasnobród

  R 15-17

 

 

 

32

Sparta Wouczyn

- Potok Sitno

  R 15-17

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 03-09-2016/04-09-2016 (sobota/niedziela)

33

Potok Sitno

- Omega Stary Zamo

  N 16

 

 

 

34

Igros Krasnobród

- Sparta Wouczyn

 S 14-16

 

 

 

35

Olender Sól

- Wókniarz Frampol

  N 15:30

 

 

 

36

Orion Derenia

- Pogo 96 aszczówka

  N 17

 

 

 

37

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Roztocze Szczebrzeszyn

  N 16

 

 

 

38

Huczwa Tyszowce

- Sokó Zwierzyniec

  N 17

 

 

 

39

Victoria ukowa-Chmielek

- Korona aszczów

 N 15-17

 

 

 

40

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Cosmos Józefów

  S 16

 

 

 


Kolejka 6 w dniach 10-09-2016/11-09-2016 (sobota/niedziela)

41

Omega Stary Zamo         koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Cosmos Józefów

  N 14

 

 

 

42

Korona aszczów

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  N 14

 

 

 

43

Sokó Zwierzyniec

- Victoria ukowa-Chmielek

  N 15

 

 

 

44

Roztocze Szczebrzeszyn

- Huczwa Tyszowce

 S 12-14

 

 

 

45

Pogo 96 aszczówka

- Grom Róaniec

  N 13

 

 

 

46

Wókniarz Frampol

- Orion Derenia

  N 15

 

  GORAJ

 

47

Sparta Wouczyn

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 

- Olender Sól

  N 17

 

 

 

48

Potok Sitno                                    koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Igros Krasnobród

  N 14-16

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 17-09-2016/18-09-2016 (sobota/niedziela)

49

Igros Krasnobród

- Omega Stary Zamo

  N 16

 

 

 

50

Olender Sól

- Potok Sitno

  S 17

 

 

 

51

Orion Derenia

- Sparta Wouczyn

  S 15

 

 

 

52

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Wókniarz Frampol

  N 16

 

 

 

53

Huczwa Tyszowce

- Pogo 96 aszczówka

  N 16

 

 

 

54

Victoria ukowa-Chmielek

- Roztocze Szczebrzeszyn

  N 14-16

 

 

 

55

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Sokó Zwierzyniec

  N 11

 

 

 

56

Cosmos Józefów

- Korona aszczów

  PT 15-17

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 24-09-2016/25-09-2016 (sobota/niedziela)

57

Omega Stary Zamo         koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Korona aszczów

  S 16

 

 

 

58

Sokó Zwierzyniec           koszulki - niebieskie
spodenki-biae
getry - biae lub niebieskie

- Cosmos Józefów

  N 15

 

 

 

59

Roztocze Szczebrzeszyn

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  S 16

 

 

 

60

Pogo 96 aszczówka

- Victoria ukowa-Chmielek

  N 15

 

 

 

61

Wókniarz Frampol

- Huczwa Tyszowce

  N 13-15

 

  GORAJ

 

62

Sparta Wouczyn

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 

- Grom Róaniec

  N 16

 

 

 

63

Potok Sitno                            koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Orion Derenia

  N 15

 

 

 

64

Igros Krasnobród

- Olender Sól

  N 16

 

 

 


Kolejka 9 w dniach 01-10-2016/02-10-2016 (sobota/niedziela)

65

Olender Sól

- Omega Stary Zamo

  S 14:30

 

 

 

66

Orion Derenia

- Igros Krasnobród

  N 15

 

 

 

67

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Potok Sitno

  N 15

 

 

 

68

Huczwa Tyszowce

- Sparta Wouczyn

  N 12-14

 

 

 

69

Victoria ukowa-Chmielek

- Wókniarz Frampol

  N 13-15

 

 

 

70

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Pogo 96 aszczówka

  N 14

 

 

 

71

Cosmos Józefów

- Roztocze Szczebrzeszyn

 S 13:30-15:30

 

 

 

72

Korona aszczów

- Sokó Zwierzyniec

  N 14

 

 

 


Kolejka 10 w dniach 08-10-2016/09-10-2016 (sobota/niedziela)

73

Omega Stary Zamo         koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Sokó Zwierzyniec

  N 14

 

 

 

74

Roztocze Szczebrzeszyn

- Korona aszczów

  S 13-15

 

 

 

75

Pogo 96 aszczówka

- Cosmos Józefów

  S 13

 

 

 

76

Wókniarz Frampol

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  N 15

 

  GORAJ

 

77

Sparta Wouczyn

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 

- Victoria ukowa-Chmielek

  N 14-16

 

 

 

78

Potok Sitno                   koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Huczwa Tyszowce

  S 13-15

 

 

 

79

Igros Krasnobród

- Grom Róaniec

  N 15

 

 

 

80

Olender Sól

- Orion Derenia

  S 14:30

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 15-10-2016/16-10-2016 (sobota/niedziela)

81

Orion Derenia

- Omega Stary Zamo

  N 15

 

 

 

82

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Olender Sól

  N 15

 

 

 

83

Huczwa Tyszowce

- Igros Krasnobród

  N 12-14

 

 

 

84

Victoria ukowa-Chmielek

- Potok Sitno

  N 13-15

 

 

 

85

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Sparta Wouczyn

  N 14

 

 

 

86

Cosmos Józefów

- Wókniarz Frampol

  N 13-15

 

 

 

87

Korona aszczów

- Pogo 96 aszczówka

  S 15

 

 

 

88

Sokó Zwierzyniec       koszulki - niebieskie
spodenki-biae
getry - biae lub niebieskie

- Roztocze Szczebrzeszyn

  S 15

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 22-10-2016/23-10-2016 (sobota/niedziela)

89

Omega Stary Zamo        koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Roztocze Szczebrzeszyn

  N 14

 

 

 

90

Pogo 96 aszczówka

- Sokó Zwierzyniec

  N 13

 

 

 

91

Wókniarz Frampol

- Korona aszczów

  N 12-14

 

  GORAJ

 

92

Sparta Wouczyn

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 

- Cosmos Józefów

  N 12-14

 

 

 

93

Potok Sitno                     koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  N 15

 

 

 

94

Igros Krasnobród

- Victoria ukowa-Chmielek

  S 11-seniorzy i 13-juniorzy

 

 

 

95

Olender Sól

- Huczwa Tyszowce

  N 14

 

 

 

96

Orion Derenia

- Grom Róaniec

  N 15

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 29-10-2016/30-10-2016 (sobota/niedziela)

97

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Omega Stary Zamo

  N 14

 

 

 

98

Huczwa Tyszowce

- Orion Derenia

  N 14

 

 

 

99

Victoria ukowa-Chmielek

- Olender Sól

  S 13

 

 

 

100

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Igros Krasnobród

  N 14

 

 

 

101

Cosmos Józefów

- Potok Sitno

  N 12-14

 

 

 

102

Korona aszczów

- Sparta Wouczyn

  N 11-13

 

 

 

103

Sokó Zwierzyniec          koszulki - niebieskie
spodenki-biae
getry - biae lub niebieskie

- Wókniarz Frampol

  N 14

 

 

 

104

Roztocze Szczebrzeszyn

- Pogo 96 aszczówka

  S 14

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 05-11-2016/06-11-2016 (sobota/niedziela)

105

Omega Stary Zamo       koszulki - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Pogo 96 aszczówka

  N 12

 

 

 

106

Wókniarz Frampol

- Roztocze Szczebrzeszyn

  N 12-14

 

  GORAJ

 

107

Sparta Wouczyn

koszulki czerwone
spodenki Biae
getry czerwone

 

- Sokó Zwierzyniec

  S 14

 

 

 

108

Potok Sitno                   koszulka - czarne
spodenki - czarne
getry - czarne

- Korona aszczów

  N 12-14

 

 

 

109

Igros Krasnobród

- Cosmos Józefów

  N 11-13

 

 

 

110

Olender Sól

- Wojan EB Olimpia Miczyn

  N13

 

 

 

111

Orion Derenia

- Victoria ukowa-Chmielek

  N 14

 

 

 

112

Grom Róaniec koszulki: czarne, spodenki: czarne, getry:czarne

- Huczwa Tyszowce

  N 14

 

 

 


Kolejka 15 w dniach 11/12/13-11-2016 (pitek/sobota/niedziela)

113

Huczwa Tyszowce

- Omega Stary Zamo

  S 13

 

 

 

114

Victoria ukowa-Chmielek

- Grom Róaniec

  S 13

 

19.11.2016 r.

 

115

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Orion Derenia

  PT 14

 

 

 

116

Cosmos Józefów

- Olender Sól

  PT 12

 

 

 

117

Korona aszczów

- Igros Krasnobród

  PT 11-seniorzy 13-juniorzy

 

 

 

118

Sokó Zwierzyniec        koszulki - niebieskie
spodenki-biae
getry - biae lub niebieskie

- Potok Sitno

  PT 14

 

 

 

119

Roztocze Szczebrzeszyn

- Sparta Wouczyn

  PT 12-14

 

 

 

120

Pogo 96 aszczówka

- Wókniarz Frampol

  PT 13

 

Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2016” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: roda, czwartek, pitek sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów.

 

Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym, faxem lub emailem tylko do ZOZPN najpóniej na 2 dni przed rozpoczciem rundy. Terminarz z godzinami i terminami bdzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl

Podstawa prawna: Regulamin Klas Okrgowych na Terenie Lubelskiego Zwizku Piki Nonej.

 

 

Uchwa Zarzdu ZOZPN, kady klub jako gospodarz ma obowizek wyznaczy co najmniej dwa mecze w rundzie w sobot ( nie wchodzi w to termin rodowy), pozwoli to zapewni optymaln obsad sdziowsk. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzgldniajcy tej Uchway, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie wany i klub bdzie musia nanie odpowiednie korekty.

LKS „Grom” Róaniec, KS „Olender” Sól, LKS „Orion” Derenia, LKS „Olimpia EB Wojan” Miczyn, GLKS „Omega” Stary Zamo, GKS „Pogo 96” aszczówka, KS „Sokó” Zwierzyniec rozgrywaj tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych druyn modzieowych.

 

 

 

Wydzia Gier ZOZPN informuje, e zgodnie z Uchwa Lubelskiego Zwizku Piki Nonej nie obowizuje od tego sezonu sprawdzanie tosamoci zawodników w obecnoci kapitanów obu zespoów przed zawodami. Jednake zgodnie z Przepisami Gry w Pik Non „danie sprawdzenia tosamoci zawodników biorcych udzia w zawodach, przysuguje wycznie kapitanowi druyny. Fakt sprawdzania tosamoci zawodników druyny przeciwnej musi by bezwzgldnie zgoszony sdziemu gównemu zawodów przez kapitana druyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej poowy gry, najpóniej przed ostatnim
gwizdkiem koczcym zawody”.

 

                                                         Ze sportowym pozdrowieniem

 

                                       Przewodniczcy WG ZOZPN                                 Prezes ZOZPN

                                            /-/Henryk Kowalski                                           /-/Stanisaw Pryciuk

 
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert