Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow Okrgowe Kolegium Sdziw arrow arrow Terminarz Okrgowej Ligi Juniorw Modszych Header Pic
Header Pic

Terminarz Okrgowej Ligi Juniorw Modszych Utwrz PDF Drukuj
03.09.2012.

Zgodnie z informacj przekazan na Zebraniu z Klubami bardzo prosz o przekazanie w trybie pilnym informacji do ZOZPN w przypadku zauwaenia pomyki w dacie bd godzinie zawodów.

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: B1 JUNIOR MODSZY

RUNDA II

 



Kolejka 12 w dniach 08-04-2017/09-04-2017 (sobota/niedziela)

67

Albatros Biszcza

- Olender Sól

 

 

 

 

68

Kryszta Werbkowice

- Orion Derenia

 

 

 

 

69

Skorpion Zamo

- Szumy Susiec

 

 

 

 

70

Omega Stary Zamo

- Tur Turobin

 

 

 

 

71

Tarpan Korchów

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

72

Pera Telatyn

- Piast Babice

 

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 12/13/15-04-2017(roda/czwartek/sobota)

73

Pera Telatyn

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

74

Piast Babice

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

75

Roztocze Szczebrzeszyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

76

Tur Turobin

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

77

Kryszta Werbkowice

- Szumy Susiec

 

 

 

 

78

Orion Derenia

- Olender Sól

 

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 22-04-2017/23-04-2017 (sobota/niedziela)

79

Albatros Biszcza

- Orion Derenia

 

 

 

 

80

Olender Sól

- Szumy Susiec

 

 

 

 

81

Kryszta Werbkowice

- Tur Turobin

 

 

 

 

82

Skorpion Zamo

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

83

Omega Stary Zamo

- Piast Babice

 

 

 

 

84

Tarpan Korchów

- Pera Telatyn

 

 

 

 



Kolejka 15 w dniach 29-04-2017/30-04-2017 (sobota/niedziela)

85

Tarpan Korchów

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

86

Pera Telatyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

87

Piast Babice

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

88

Roztocze Szczebrzeszyn

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

89

Tur Turobin

- Olender Sól

 

 

 

 

90

Orion Derenia

- Szumy Susiec

 

 

 

 



Kolejka 16 w dniach 06-05-2017/07-05-2017 (sobota/niedziela)

91

Albatros Biszcza

- Szumy Susiec

 

 

 

 

92

Orion Derenia

- Tur Turobin

 

 

 

 

93

Olender Sól

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

94

Kryszta Werbkowice

- Piast Babice

 

 

 

 

95

Skorpion Zamo

- Pera Telatyn

 

 

 

 

96

Omega Stary Zamo

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

 

Kolejka 17 w dniach 13-05-2017/14-05-2017 (sobota/niedziela)

97

Omega Stary Zamo

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

98

Tarpan Korchów

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

99

Pera Telatyn

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

100

Piast Babice

- Olender Sól

 

 

 

 

101

Roztocze Szczebrzeszyn

- Orion Derenia

 

 

 

 

102

Tur Turobin

- Szumy Susiec

 

 

 

 



Kolejka 18 w dniach 20-05-2017/21-05-2017 (sobota/niedziela)

103

Albatros Biszcza

- Tur Turobin

 

 

 

 

104

Roztocze Szczebrzeszyn

- Szumy Susiec

 

 

 

 

105

Orion Derenia

- Piast Babice

 

 

 

 

106

Olender Sól

- Pera Telatyn

 

 

 

 

107

Kryszta Werbkowice

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

108

Skorpion Zamo

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

 

Kolejka 19 w dniach 27-05-2017/28-05-2017 (sobota/niedziela)

109

Skorpion Zamo

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

110

Omega Stary Zamo

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

111

Tarpan Korchów

- Olender Sól

 

 

 

 

112

Pera Telatyn

- Orion Derenia

 

 

 

 

113

Piast Babice

- Szumy Susiec

 

 

 

 

114

Roztocze Szczebrzeszyn

- Tur Turobin

 

 

 

 

 

Kolejka 20 w dniach 03-06-2017/04-06-2017 (sobota/niedziela)

115

Albatros Biszcza

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

116

Tur Turobin

- Piast Babice

 

 

 

 

117

Pera Telatyn

- Szumy Susiec

 

 

 

 

118

Orion Derenia

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

119

Olender Sól

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

120

Kryszta Werbkowice

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

 

Kolejka 21 w dniach 10-06-2017/11-06-2017 (sobota/niedziela)

121

Kryszta Werbkowice

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

122

Skorpion Zamo

- Olender Sól

 

 

 

 

123

Omega Stary Zamo

- Orion Derenia

 

 

 

 

124

Tarpan Korchów

- Szumy Susiec

 

 

 

 

125

Pera Telatyn

- Tur Turobin

 

 

 

 

126

Piast Babice

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

 

Kolejka 22 w dniach 17-06-2017/18-06-2017 (sobota/niedziela)

127

Albatros Biszcza

- Piast Babice

 

 

 

 

128

Roztocze Szczebrzeszyn

- Pera Telatyn

 

 

 

 

129

Tur Turobin

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

130

Omega Stary Zamo

- Szumy Susiec

 

 

 

 

131

Orion Derenia

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

132

Olender Sól

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

 

Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2016” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: roda, sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów. Istnieje moliwo rozegrania zawodów w inne dni za zgod obu klubów, pod warunkiem zgoszenia takiej zamiany minimum na 14 dni od daty zawodów ( oraz zachowania przerwy 48 godzin midzy meczami), w przeciwnym razie wymagana bdzie zgoda obu klubów i opata 20 z (dwadziecia zotych) wniesiona do kasy ZOZPN.

Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym do ZOZPN i druyn przeciwnych najpóniej na 3 dni przed rozpoczciem rundy.

LKS SZUMY SUSIEC ZE WZGLGU NA REMONT OBIEKTU WSZYSTKIE MECZE W TEJ RUNDZIE BDZIE ROZGRYWA JAKO GOSPODARZ. W RUNDZIE WIOSENNEJ WSZYSTKIE MECZE ROZEGRA JAKO GOCIE NA WYJEDZIE.

Podstawa prawna: § 15 ust.3 Zasad Rozgrywek Mistrzowskich w Pice Nonej na terenie LZPN od sezonu 2011/2012.

OBOWIZUJE ZASADA SERII RZUTÓW KARNYCH PO ZAWODACH.


Wydzia Gier ZOZPN informuje, e zgodnie z Uchwa Lubelskiego Zwizku Piki Nonej nie obowizuje od tego sezonu sprawdzanie tosamoci zawodników w obecnoci kapitanów obu zespoów przed zawodami. Jednake zgodnie z Przepisami Gry w Pik Non „danie sprawdzenia tosamoci zawodników biorcych udzia w zawodach, przysuguje wycznie kapitanowi druyny. Fakt sprawdzania tosamoci zawodników druyny przeciwnej musi by bezwzgldnie zgoszony sdziemu gównemu zawodów przez kapitana druyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej poowy gry, najpóniej przed ostatnim
gwizdkiem koczcym zawody”.


                                                                         Ze sportowym pozdrowieniem


                                                            Przewodniczcy WG ZOZPN                   Prezes ZOZPN                 

                                                            /-/Henryk Kowalski                         /-/Stanisaw Pryciuk

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: B1 JUNIOR MODSZY

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 03-09-2016/04-09-2016 (sobota/niedziela)

1

Olender Sól

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

2

Orion Derenia

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

3

Szumy Susiec

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

4

Tur Turobin

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

5

Roztocze Szczebrzeszyn

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

6

Piast Babice

- Pera Telatyn

 

 

 

 



Kolejka 2 w dniach 07-09-2016 (roda)

7

Albatros Biszcza

- Pera Telatyn

 

 

 

 

8

Tarpan Korchów

- Piast Babice

 

 

 

 

9

Omega Stary Zamo

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

10

Skorpion Zamo

- Tur Turobin

 

 

 

 

11

Szumy Susiec

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

12

Olender Sól

- Orion Derenia

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 10-09-2016/11-09-2016 (sobota/niedziela)

13

Orion Derenia

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

14

Szumy Susiec

- Olender Sól

 

 

 

 

15

Tur Turobin

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

16

Roztocze Szczebrzeszyn

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

17

Piast Babice

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

18

Pera Telatyn

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 14-09-2016 (roda)

19

Albatros Biszcza

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

20

Omega Stary Zamo

- Pera Telatyn

 

 

 

 

21

Skorpion Zamo

- Piast Babice

 

 

 

 

22

Kryszta Werbkowice

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

23

Olender Sól

- Tur Turobin

 

 

 

 

24

Szumy Susiec

- Orion Derenia

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 17-09-2016/18-09-2016 (sobota/niedziela)

25

Szumy Susiec

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

26

Tur Turobin

- Orion Derenia

 

 

 

 

27

Roztocze Szczebrzeszyn

- Olender Sól

 

 

 

 

28

Piast Babice

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

29

Pera Telatyn

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

30

Tarpan Korchów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 


 

Kolejka 6 w dniach 24-09-2016/25-09-2016 (sobota/niedziela)

31

Albatros Biszcza

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

32

Skorpion Zamo

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

33

Kryszta Werbkowice

- Pera Telatyn

 

 

 

 

34

Olender Sól

- Piast Babice

 

 

 

 

35

Orion Derenia

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

36

Szumy Susiec

- Tur Turobin

 

 

 

 



Kolejka 7 w dniach 01-10-2016/02-10-2016 (sobota/niedziela)

37

Tur Turobin

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

38

Szumy Susiec

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

39

Piast Babice

- Orion Derenia

 

 

 

 

40

Pera Telatyn

- Olender Sól

 

 

 

 

41

Tarpan Korchów

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 

42

Omega Stary Zamo

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 08-10-2016/09-10-2016 (sobota/niedziela)

43

Albatros Biszcza

- Skorpion Zamo

 

 

 

 

44

Kryszta Werbkowice

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

45

Olender Sól

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

46

Orion Derenia

- Pera Telatyn

 

 

 

 

47

Szumy Susiec

- Piast Babice

 

 

 

 

48

Tur Turobin

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 



Kolejka 9 w dniach 15-10-2016/16-10-2016 (sobota/niedziela)

49

Roztocze Szczebrzeszyn

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

50

Piast Babice

- Tur Turobin

 

 

 

 

51

Szumy Susiec

- Pera Telatyn

 

 

 

 

52

Tarpan Korchów

- Orion Derenia

 

 

 

 

53

Omega Stary Zamo

- Olender Sól

 

 

 

 

54

Skorpion Zamo

- Kryszta Werbkowice

 

 

 

 



Kolejka 10 w dniach 22-10-2016/23-10-2016 (sobota/niedziela)

55

Albatros Biszcza

- Kryszta Werbkowice

  S 14

 

 

 

56

Olender Sól

- Skorpion Zamo

  N 11

 

 

 

57

Orion Derenia

- Omega Stary Zamo

  S 10:30

 

 

 

58

Szumy Susiec

- Tarpan Korchów

  S 9:00

 

 

 

59

Tur Turobin

- Pera Telatyn

  N 11

 

 

 

60

Roztocze Szczebrzeszyn

- Piast Babice

  S 13

 

 

 



Kolejka 11 w dniach 29-10-2016/30-10-2016 (sobota/niedziela)

61

Piast Babice

- Albatros Biszcza

  S 11

 

 

 

62

Pera Telatyn

- Roztocze Szczebrzeszyn

  S 12

 

 

 

63

Tarpan Korchów

- Tur Turobin

   N 14

 

 

 

64

Szumy Susiec

Omega Stary Zamo

  S 15?

 

 

 

65

Skorpion Zamo

- Orion Derenia

  S 11

 

 

 

66

Kryszta Werbkowice

- Olender Sól

 

 

 

 

 

Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2016” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: roda, sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów. Istnieje moliwo rozegrania zawodów w inne dni za zgod obu klubów, pod warunkiem zgoszenia takiej zamiany minimum na 14 dni od daty zawodów ( oraz zachowania przerwy 48 godzin midzy meczami), w przeciwnym razie wymagana bdzie zgoda obu klubów i opata 20 z (dwadziecia zotych) wniesiona do kasy ZOZPN.

Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym do ZOZPN i druyn przeciwnych najpóniej na 3 dni przed rozpoczciem rundy.

LKS SZUMY SUSIEC ZE WZGLGU NA REMONT OBIEKTU WSZYSTKIE MECZE W TEJ RUNDZIE BDZIE ROZGRYWA JAKO GOSPODARZ. W RUNDZIE WIOSENNEJ WSZYSTKIE MECZE ROZEGRA JAKO GOCIE NA WYJEDZIE.

Podstawa prawna: § 15 ust.3 Zasad Rozgrywek Mistrzowskich w Pice Nonej na terenie LZPN od sezonu 2011/2012.

OBOWIZUJE ZASADA SERII RZUTÓW KARNYCH PO ZAWODACH.


Wydzia Gier ZOZPN informuje, e zgodnie z Uchwa Lubelskiego Zwizku Piki Nonej nie obowizuje od tego sezonu sprawdzanie tosamoci zawodników w obecnoci kapitanów obu zespoów przed zawodami. Jednake zgodnie z Przepisami Gry w Pik Non „danie sprawdzenia tosamoci zawodników biorcych udzia w zawodach, przysuguje wycznie kapitanowi druyny. Fakt sprawdzania tosamoci zawodników druyny przeciwnej musi by bezwzgldnie zgoszony sdziemu gównemu zawodów przez kapitana druyny przed zawodami, w czasie pierwszej lub drugiej poowy gry, najpóniej przed ostatnim gwizdkiem koczcym zawody”.


                                                                                                                              Ze sportowym pozdrowieniem


                                                                Przewodniczcy WG ZOZPN                                          Prezes ZOZPN

                                                           /-/Henryk Kowalski                                                 /-/Stanisaw Pryciuk

 
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert