Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow Puchar Starostw 2016 Header Pic
Header Pic

Wyniki losowania par Pucharu Starostw edycja 2016 Utwrz PDF Drukuj
07.07.2016.
W dniu 07 lipca 2016 r. w siedzibie ZOZPN zostao przeprowadzone losowanie par Pucharu Starostów edycja 2016 r. Udzia wzili przedstawiciele Klubów: GLKS Omega Stary Zamo: Pawe Lewandowski, Bombowiec Roztocze: Micha Smoluch, SS Cyrkulatka: Konrad Wgrzyn i Mateusz Rycaj oraz z SKS Ruch Machnów Nowy: Marcin Noworol. Informacja o parach i terminach bdzie zamieszczona w odrbnej zakadce - Puchar Starostów- dzia Rozgrywki.

 

 

 

 PUCHAR STAROSTY BIGORAJSKIEGO

powiat bilgorajski.png 

 

 

 

Runda wstpna:

16/17 lipca 2016r. 

 

 

 

 

 ____________

 

 I runda: 

23/24 lipca 2016r. 

 

 

 

 

 

 

 ___________________

1/2 Finau

30/31 lipca 2016r.

 

 

 

 

FINA

 

 

 

 

S 17 Orze Tereszpol 0-0 dogr. 0:0, karne 6:5 Metalowiec Goraj 

N 18 Grom Róaniec 4-2 Victoria ukowa Chmielek

 

 

I. S 17 Orze Tereszpol 2-1 Cosmos Józefów

II. S 17 Tanew Majdan Stary 0-1 Olender Sól

III. PT 18:15 Tur Turobin 1-2 Wókniarz Frampol

IV. R 17:30 03.08.2016 r.  Orion Derenia2-3 Grom Róaniec 

 

 

 

I-II S 17 Orze Tereszpol 1-3 Olender Sól

III-IV S 17:30 Wókniarz Frampol1-1 pod dogr. 1:3 Grom Róaniec

 

 

R 17; 10.08.2016 r. Olender Sól 0-2 Grom Róaniec

GOSPODARZE SPOTKA S NA PIERWSZYM MIEJSCU. **MECZ FINAOWY ZOSTANIE ROZEGRANY PO UZGODNIENIU TERMINU I MIEJSCA Z DRUYNAMI I WADZAMI SAMORZDOWYMI 

 

 

 

   

  *OBOWIZUJE ZASADA, E DRUYNA KLASY NISZEJ PENI ROL GOSPODARZA ( CHYBA, E Z PRZYCZYN NIEZALENYCH NIE MOE BY GOSPODARZEM). GOSPODARZA Z TEJ SAMEJ KLASY TAK JAK JEST ROZLOSOWANE W DRABINCE.

 

 

 PUCHAR STAROSTY HRUBIESZOWSKIEGO

powiat hrubieszowski.jpg 

 

 

 

 ___________________

  

 FINA 

 

 

 13.08.2016 r. (sobota) godz. 17:30 Mircze

GKS Andoria Mircze 3-0vo GKS Huragan Hrubieszów

 

 

GOSPODARZE SPOTKA S NA PIERWSZYM MIEJSCU. MECZ FINAOWY ZOSTANIE ROZEGRANY PO UZGODNIENIU TERMINU Z DRUYNAMI I WADZAMI SAMORZDOWYMI 

 
 

 

 PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

powiat tomaszowski.jpg 

 

 I runda: 

16/17 lipca 2016 r. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ___________________

1/2 Finau

23/24 lipca 2016 r.

       

   

 

FINA

 

 

 

 

 

I. R 17:30 (20.07.br.)Tomasovia(juniorzy)Tomaszów Lubelski 5-5 dogr. 6:6 rzuty karne 3:2 Pogo 96 aszczówka

II. N 17 Szysza Tarnoszyn 1-2 Sparta Wouczyn

III. S 17 Granica Lubycza Królewska 1-3 Huczwa Tyszowce

IV. N 11 Ruch Machnów Nowy 2-4 Korona aszczów

 

 

 

 

 

I-II S 11 Tomasovia 3-3 dogr. 4:3 Sparta Wouczyn

III-IV PT 17:30 Korona aszczów 2-3 Huczwa Tyszowce

        

 

 27.07.2016 r., godz. 17 - Tomaszów Lubelski

Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-2Huczwa Tyszowce

GOSPODARZE SPOTKA S NA PIERWSZYM MIEJSCU. **MECZ FINAOWY ZOSTANIE ROZEGRANY PO UZGODNIENIU TERMINU i MIEJSCA Z DRUYNAMI I WADZAMI SAMORZDOWYMI 

 

 

 

 

 

 

 

 PUCHAR STAROSTY ZAMOJSKIEGO

powiat zamojski.png 

  

  

I runda:

16/17 lipca 2016 r. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________

 

 II runda: 

23/24 lipca 2016 r. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ___________________

1/2 Finau

30/31 lipca 2016 r. 

 

 

       

 

 

 

 

  FINA

 

 

 

 

*OBOWIZUJE ZASADA, E DRUYNA KLASY NISZEJ PENI ROL GOSPODARZA ( CHYBA, E Z PRZYCZYN NIEZALENYCH NIE MOE BY GOSPODARZEM). GOSPODARZA Z TEJ SAMEJ KLASY TAK JAK JEST ROZLOSOWANE W DRABINCE.

 

I. Roztocze Szczebrzeszyn-wolny los

II.  CZW 18 Potok Sitno 9-1 Sparta abunie

 

 

III. S 15 Olimpia Miczyn 1-3 SS Cyrkulatka

IV. N 17 Relax Radecznica 1-4  Bombowiec Roztocze

 

 

V. PT 18 Gryf Gmina Zamo 1 -2 Igros Krasnobród

VI. N 17 Lipsko Duet Wychody Hubale 1-1 (1:0) dogr. 2:5 Alwa Brody Mae

 

 

VII. S 17 Orion Stihl Jacnia 1-3 Omega Stary Zamo

VIII. Sokó Zwierzyniec-wolny los

 

 

 

I-II S 13 Potok Sitno 6-2 Roztocze Szczebrzeszyn

III-IV N 14:30 Rotunda-Zamo SS Cyrkulatka 1-5 Bombowiec Roztocze

V-VI N 12:30 Alwa Brody Mae 0-10 Igros Krasnobród

VII-VIII S 16 Omega Stary Zamo 1-1 dogr. 4:1 Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

        

 

 I/II-III/IV S 12 Potok Sitno 0-1 Bombowiec Roztocze

 V/VI-VII/VIII WT 18; 02.08.2016 r.  Igros Krasnobród 1-3 Omega Stary Zamo

 

 

06.08.2016 r., S 13 Omega Stary Zamo 3-2 Bombowiec Roztocze

 

 

 

 

GOSPODARZE SPOTKA S NA PIERWSZYM MIEJSCU. **MECZ FINAOWY ZOSTANIE ROZEGRANY PO UZGODNIENIU TERMINU  I MIEJSCA Z DRUYNAMI I WADZAMI SAMORZDOWYMI 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert