Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Uprawnienia sdziowskie na sezon 2016/2017 Utwrz PDF Drukuj
27.07.2016.
Okrgowe Kolegium Sdziów ZOZPN podaje uprawnienia sdziowskie na sezon 2016/2017:

 III LIGA

1. Piotr Burak

2. Arkadiusz aszkiewicz

 

IV liga:

1. Mateusz Garbaty

2. Bartosz Kapon

3. Marcin Kluk

4. Tomasz Ostrowski 

5. Pawe Tucki 

 

Zarzd Okrgowego Kolegium Sdziów ZOZPN nada uprawnienia sdziowskie na sezon 2016/2017 dla nw. klas rozgrywkowych:

 

Awans do IV ligi uzyska Mateusz Garbaty. 

                   Klasa Okrgowa:

 

                    Tobiasz Bako,

                    Marek Borowiski,

                    Bartomiej Górski,

                    Jarosaw Jasina,

                    Robert Kdziora,

                    Konrad Kostrubaa,

                    Mateusz Kowalczuk,

                    Krzysztof Kuryj,

                    Tomasz Lenard,

                    Piotr Lipczuk,

                    Konrad Lipski,

                    Kamil Malec,

                    Mariusz Soboda,

                    Andrzej Swacha,

                    Mariusz Szczurek,

                    Wojciech Szewczuk,

                    Mariusz Wgrzyn,

                    Krzysztof Wróbel,

 

          Klasa A:

 

                    Bartomiej Barda,

                    ukasz Chabros,

                    Sebastian Dziwura,

                    Jacek Furmanek,

                    Kacper Gil,

                    Andrzej Góra,

                    Marcin Hamerla, 

                    Przemysaw uczka,

                    Konrad ukiewicz,

                    ukasz Malczewski,

                    Wojciech Michalec,

                    Adam Pawzka,

                    Sawomir Radliski,

                    Grzegorz Szykua,

                    Dawid Wawryk,

                    Janusz Winiarczyk,

                     Radomir Winiarski,

                    Arkadiusz Wróbel,

                    Krzysztof Zub,

 

          Klasa B:

 

                    Sylwester Adamczuk,

                    Tomasz Bakuniak,

                    Konrad Danilczuk,

                    Micha Grula,

                    Pawe Jarzyna,

                    Justyna Kaziuk,

                    Szymon Koczek,

                    Korlnelia Kulesza,

                    Artur Kurzydowski,

                    Mariusz Litwin,

                    Anna Marczuk,

                    Przemysaw Mazur,

                    Ewa Mil,

                    Pawe Misiarz,

                    Tomasz Nizio,

                    Arkadiusz Oko,

                    Dariusz Pieczykolan,

                    Jakub Pilipczuk,

                    Karolina Rusztyn,

                    Kamil Sikora,

                    Paulina Stojko,

                    Jacek Swatowski,

                    Bartomiej Tomaszczuk,

                    Marek Wierzbicki.

 

Pozostali sdziowe  niesklasyfikowani.

 

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 11 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert