Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy Okrgowej sezon 2016/2017 runda JESIE 2016 Utwrz PDF Drukuj
29.07.2016.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej przedstawia Terminarz Klasy Okrgowej sezon 2016/2017 runda JESIE 2016 (terminarz opublikowany zosta dopiero teraz z uwagi na to, e w ustalonym terminie zgosze potwierdzio udzia tylko 7 klubów...)

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016 (sobota/niedziela)

1

Wókniarz Frampol

- Omega Stary Zamo

 

   

2

Sparta Wouczyn

- Pogo 96 aszczówka

 

   

3

Potok Sitno

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

4

Igros Krasnobród

- Sokó Zwierzyniec

 

 

5

Olender Sól

- Korona aszczów

   

6

Orion Derenia

- Cosmos Józefów

 

 

7

Grom Róaniec

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

8

Huczwa Tyszowce

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

 

Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016 (sobota/niedziela)

9

Omega Stary Zamo

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

10

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Huczwa Tyszowce

 

   

11

Cosmos Józefów

- Grom Róaniec

 

   

12

Korona aszczów

- Orion Derenia

 

 

13

Sokó Zwierzyniec

- Olender Sól

 

 

14

Roztocze Szczebrzeszyn

- Igros Krasnobród

 

 

15

Pogo 96 aszczówka

- Potok Sitno

 

 

16

Wókniarz Frampol

- Sparta Wouczyn

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016 (sobota/niedziela)

17

Sparta Wouczyn

- Omega Stary Zamo

 

 

18

Potok Sitno

- Wókniarz Frampol

 

 

19

Igros Krasnobród

- Pogo 96 aszczówka

 

 

20

Olender Sól

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

21

Orion Derenia

- Sokó Zwierzyniec

 

 

22

Grom Róaniec

- Korona aszczów

 

 

23

Huczwa Tyszowce

- Cosmos Józefów

 

 

24

Victoria ukowa-Chmielek

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2016 

25

Omega Stary Zamo

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

26

Cosmos Józefów

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

27

Korona aszczów

- Huczwa Tyszowce

 

   

28

Sokó Zwierzyniec

- Grom Róaniec

 

   

29

Roztocze Szczebrzeszyn

- Orion Derenia

 

   

30

Pogo 96 aszczówka

- Olender Sól

 

   

31

Wókniarz Frampol

- Igros Krasnobród

 

   

32

Sparta Wouczyn

- Potok Sitno

 

   

 

Kolejka 5 w dniach 03-09-2016/04-09-2016 (sobota/niedziela)

33

Potok Sitno

- Omega Stary Zamo

     

34

Igros Krasnobród

- Sparta Wouczyn

     

35

Olender Sól

- Wókniarz Frampol

 

   

36

Orion Derenia

- Pogo 96 aszczówka

 

   

37

Grom Róaniec

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

38

Huczwa Tyszowce

- Sokó Zwierzyniec

 

   

39

Victoria ukowa-Chmielek

- Korona aszczów

 

   

40

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Cosmos Józefów

 

   

 

Kolejka 6 w dniach 10-09-2016/11-09-2016 (sobota/niedziela)

41

Omega Stary Zamo

- Cosmos Józefów

 

   

42

Korona aszczów

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

   

43

Sokó Zwierzyniec

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

44

Roztocze Szczebrzeszyn

- Huczwa Tyszowce

 

   

45

Pogo 96 aszczówka

- Grom Róaniec

 

   

46

Wókniarz Frampol

- Orion Derenia

 

   

47

Sparta Wouczyn

- Olender Sól

 

   

48

Potok Sitno

- Igros Krasnobród

 

   

 

Kolejka 7 w dniach 17-09-2016/18-09-2016 (sobota/niedziela)

49

Igros Krasnobród

- Omega Stary Zamo

 

   

50

Olender Sól

- Potok Sitno

 

   

51

Orion Derenia

- Sparta Wouczyn

 

   

52

Grom Róaniec

- Wókniarz Frampol

 

   

53

Huczwa Tyszowce

- Pogo 96 aszczówka

 

   

54

Victoria ukowa-Chmielek

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

55

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Sokó Zwierzyniec

 

   

56

Cosmos Józefów

- Korona aszczów

 

   

 

Kolejka 8 w dniach 24-09-2016/25-09-2016 (sobota/niedziela)

57

Omega Stary Zamo

- Korona aszczów

 

   

58

Sokó Zwierzyniec

- Cosmos Józefów

 

   

59

Roztocze Szczebrzeszyn

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

   

60

Pogo 96 aszczówka

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

61

Wókniarz Frampol

- Huczwa Tyszowce

 

   

62

Sparta Wouczyn

- Grom Róaniec

 

   

63

Potok Sitno

- Orion Derenia

     

64

Igros Krasnobród

- Olender Sól

 

   

 

Kolejka 9 w dniach 01-10-2016/02-10-2016 (sobota/niedziela)

65

Olender Sól

- Omega Stary Zamo

 

   

66

Orion Derenia

- Igros Krasnobród

 

   

67

Grom Róaniec

- Potok Sitno

 

   

68

Huczwa Tyszowce

- Sparta Wouczyn

 

   

69

Victoria ukowa-Chmielek

- Wókniarz Frampol

 

   

70

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Pogo 96 aszczówka

 

   

71

Cosmos Józefów

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

72

Korona aszczów

- Sokó Zwierzyniec

 

   

 

Kolejka 10 w dniach 08-10-2016/09-10-2016 (sobota/niedziela)

73

Omega Stary Zamo

- Sokó Zwierzyniec

 

   

74

Roztocze Szczebrzeszyn

- Korona aszczów

 

   

75

Pogo 96 aszczówka

- Cosmos Józefów

 

   

76

Wókniarz Frampol

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

   

77

Sparta Wouczyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

78

Potok Sitno

- Huczwa Tyszowce

 

   

79

Igros Krasnobród

- Grom Róaniec

 

   

80

Olender Sól

- Orion Derenia

 

   

 

Kolejka 11 w dniach 15-10-2016/16-10-2016 (sobota/niedziela)

81

Orion Derenia

- Omega Stary Zamo

 

   

82

Grom Róaniec

- Olender Sól

 

   

83

Huczwa Tyszowce

- Igros Krasnobród

 

   

84

Victoria ukowa-Chmielek

- Potok Sitno

 

   

85

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Sparta Wouczyn

 

   

86

Cosmos Józefów

- Wókniarz Frampol

 

   

87

Korona aszczów

- Pogo 96 aszczówka

 

   

88

Sokó Zwierzyniec

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

 

Kolejka 12 w dniach 22-10-2016/23-10-2016 (sobota/niedziela)

89

Omega Stary Zamo

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

90

Pogo 96 aszczówka

- Sokó Zwierzyniec

 

   

91

Wókniarz Frampol

- Korona aszczów

 

   

92

Sparta Wouczyn

- Cosmos Józefów

 

   

93

Potok Sitno

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

   

94

Igros Krasnobród

- Victoria ukowa-Chmielek

 

   

95

Olender Sól

- Huczwa Tyszowce

 

   

96

Orion Derenia

- Grom Róaniec

     

 

Kolejka 13 w dniach 29-10-2016/30-10-2016 (sobota/niedziela)

97

Grom Róaniec

- Omega Stary Zamo

   

98

Huczwa Tyszowce

- Orion Derenia

     

99

Victoria ukowa-Chmielek

- Olender Sól

     

100

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Igros Krasnobród

 

101

Cosmos Józefów

- Potok Sitno

 

   

102

Korona aszczów

- Sparta Wouczyn

 

   

103

Sokó Zwierzyniec

- Wókniarz Frampol

 

   

104

Roztocze Szczebrzeszyn

- Pogo 96 aszczówka

     

 

Kolejka 14 w dniach 05-11-2016/06-11-2016 (sobota/niedziela)

105

Omega Stary Zamo

- Pogo 96 aszczówka

   

106

Wókniarz Frampol

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

   

107

Sparta Wouczyn

- Sokó Zwierzyniec

 

   

108

Potok Sitno

- Korona aszczów

 

 

109

Igros Krasnobród

- Cosmos Józefów

 

 

110

Olender Sól

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

111

Orion Derenia

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

112

Grom Róaniec

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 11/12/13-11-2016 (pitek/sobota/niedziela)

113

Huczwa Tyszowce

- Omega Stary Zamo

     

114

Victoria ukowa-Chmielek

- Grom Róaniec

     

115

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Orion Derenia

     

116

Cosmos Józefów

- Olender Sól

     

117

Korona aszczów

- Igros Krasnobród

     

118

Sokó Zwierzyniec

- Potok Sitno

     

119

Roztocze Szczebrzeszyn

- Sparta Wouczyn

 

   

120

Pogo 96 aszczówka

- Wókniarz Frampol

 

   

 

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 19 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert