Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Halowe Mistrzostwa Okrgu ZOZPN-Eliminacje Powiatu Bigorajskiego Utwrz PDF Drukuj
16.01.2017.

TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIGORAJSKIEGO w ramach XXV OTWARTYCH OKRGOWYCH MISTRZOSTW W HALOWEJ PICE NONEJ SENIORÓW ELIMINACJE POWIATU BIGORAJSKIEGO Frampol, 15 stycznia 2017 r. (niedziela)


Gr. “A”

1. KS Wókniarz I Frampol

2. LKS Metalowiec Goraj

3. SP Victoria ukowa Chmielek

4. LZS Tarpan Korchów

5. KS Tur Turobin

 

 

Gr. “B”


1. LZS Tanew Majdan Stary

2. GKS Relax Ksipol

3. LKS Olimpiakos Tarnogród

4. LKS Orion Derenia

5. KS Wókniarz II Frampol


Mecze eliminacyjne :


1. KS Tur - KS Wókniarz I 0:2

2. KS Wókniarz II - LZS Tanew 0:0

3. SP Victoria - LZS Tarpan 3:1

4. LKS Olimpiakos - LKS Orion 0:2

5. KS Wókniarz I - LKS Metalowiec 1:2

6. LZS Tanew - GKS Relax 3:2

7. LZS Tarpan - KS Tur 1:0

8. LKS Orion - KS Wókniarz II 1:1

9. LKS Metalowiec - SP Victoria 1:1

10. GKS Relax - LKS Olimpiakos 2:0

11. KS Wókniarz I - LZS Tarpan 3:0

12. LZS Tanew - LKS Orion 0:2

13. LKS Metalowiec - KS Tur 4:0

14. GKS Relax - KS Wókniarz II 0:4

15. KS Wókniarz I - SP Victoria 2:2

16. LZS Tanew - LKS Olimpiakos 3:2

17. LZS Tarpan - LKS Metalowiec 0:3

18. LKS Orion - GKS Relax 2:1

19. SP Victoria - KS Tur 6:1



Tabela Gr. A


1. LKS Metalowiec Goraj 10 pkt br. 10:3

2. SP Victoria ukowa Chmielek 8 pkt br. 12:5

3. KS Wókniarz I Frampol 7 pkt br. 8:4

4. LZS Tarpan Korchów 3 pkt br. 2:9

5. KS Tur Turobin 0 pkt br. 1:13




Tabela Gr. B


1. LKS Orion Derenia 10pkt br. 7:2

2. KS Wókniarz II Frampol 8 pkt br. 8:3

3. LZS Tanew Majdan Stary 7 pkt br. 6:6

4. GKS Relax Ksipol 3 pkt br. 5:7

5. LKS Olimpiakos Tarnogród 0 pkt br. 4:10



Pófinay o miejsca I - IV


Metalowiec - Wókniarz II 0:1

Orion - Victoria 0:2


Mecz o III miejsce


Orion - Metalowiec 1:0



FINA


Victoria - Wókniarz II 2:2 k:(6:7)



NAJLEPSZY ZAWODNIK: KONRAD WNUK (WÓKNIARZ II)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: KAROL SAJ (WÓKNIARZ II)

KRÓL STRZELCÓW: MATEUSZ STARO (VICTORIA .-CH.) - 6 bramek


Sdzia Gówny: Zygmunt Luterek

Sdziowie: Borowiski Marek, Furmanek Jacek.



KOCOWA KLASYFIKACJA:


1. KS WÓKNIARZ II FRAMPOL - AWANS DO FINAU OKRGOWEGO

2. SP VICTORIA UKOWA CHMIELEK - AWANS DO FINAU OKRGOWEGO

3. LKS Orion Derenia

4. LKS Metalowiec Goraj

5. KS Wókniarz I Frampol

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. GKS Relax Ksipol

8. LZS Tarpan Korchów

9. LKS Olimpiakos Tarnogród

10. KS Tur Turobin


 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 15 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert