Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Wykaz zgoszonych zespow-stan na 07.08.2017 r. Utwrz PDF Drukuj
11.07.2017.
Przedstawiamy wykaz zespoów zgoszonych do rozgrywek prowadzonych przez ZOZPN (termin upyn 10.07.2017 r.). Prosimy o jak najszybsze zgaszanie si druyn, gdy utrudnia to podzia na grupy, a potem przygotowanie terminarzy i wszyscy odczuwaj opieszao spónialiskich.

WYKAZ ZGOSZONYCH ZESPOÓW

STAN na 07.08.2017 r.

AKI STARSZE I MODSZE ORAZ ZESPOY KOBIECE NIE SPENIAJ WYMOGU LICENCYJNEGO


Klasa Okrgowa

1. LKS Grom Róaniec

2. MGKS Igros Krasnobród

3. KS Olender Sól

4. GLKS Omega Stary Zamo

5. TKS Huczwa Tyszowce

6. KS Korona aszczów

7. LKS Olimpia EB Wojan Miczyn

8. MKS Unia Hrubieszów

9. STS Gryf Gmina Zamo

10. LKS Orion Derenia

11. LKS Olimpiakos Tarnogród

12. LKS Orkan Beec

13. KS Sokó Zwierzyniec

14. SP Victoria ukowa Chmielek

15. GKS Ostoja Skierbieszów

16. KS Wókniarz Frampol



Klasa A

na chwil obecn bez podziau na grupy.

1. GKS Szysza Tarnoszyn

2. GKS Sparta Wouczyn

3. GLKS Granica Lubycza Królewska

4. GKS Bkitni Obsza

5. GLKS Graf Chodywace

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. LKS Szumy Susiec

8. GKS Aleksandria Aleksandrów

9. LZS Tarpan Korchów

10. Stowarzyszenie Delta Nielisz

11. LKS Cosmos Józefów

12. KS Tur Turobin

13. SP Piast Babice

14. GKS Orze Tereszpol

15. GKS Sparta abunie

16. GKS Pera Telatyn

17. GKS Relax Radecznica

18. LKS Metalowiec Goraj

19. GKS Andoria Mircze

20.  GKS Potok Sitno

21. PKS Metanoja Lipsko

22. GKS Pogo 96 aszczówka

23. KS Huk Lipiny

24.  GKS Pera Deszkowice-w zwizku z rezygnacj MLKS Kryszta II Werbkowice w dniu 19.08.2017 r. z gry w Klasie A, zespó Pery Deszkowice uzyskuje awans do Klasy A. Podstawa prawna: § 19 Regulaminu Rozgrywek Klasy A.

 

 

Klasa B

na chwil obecn bez podziau na grupy.

1. KS Wola Róaniecka Luchów

2. GKS Relax Ksipol

3. KP LZS Albatros Biszcza

4. LKS Orion-Stihl Jacnia

5. GKS Tarnawatka

6. GKS Huragan Hrubieszów

7. LZS Wrzos Szyszków

8. KS Alwa Brody Mae

9. SKS Ruch Machnów Nowy






OKRGOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1-A2

1999,200,2001,2002 za zgod lekarza


1. GKS Szysza Tarnoszyn

2. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

3. UKS Skorpion Zamo

4. LKS Szumy Susiec

5. GKS Relax Ksipol

6. GLKS Omega Stary Zamo

7. TKS Huczwa Tyszowce

8. KS Korona aszczów

9. MKS Unia Hrubieszów

10. STS Gryf Gmina Zamo

11. SP Piast Babice

12. LKS Orion Derenia

13. LKS Olimpiakos Tarnogród

14. LKS Metalowiec Goraj

15. GKS Ostoja Skierbieszów

16. GKS Potok Sitno

17. MLKS Kryszta Werbkowice


 


OKRGOWA LIGA JUNIORÓW MODSZYCH B1-B2

2001,2002,2003,2004 za zgod lekarza


1. MGKS Igros Krasnobród

2. GKS Bkitni Obsza

3. GKS Aleksandria Aleksandrów

4. KS Olender Sól

5. LZS Tarpan Korchów

6. Stowarzyszenie Delta Nielisz

7. LKS Olimpia EB Wojan Miczyn

8. GKS Pera Telatyn

9. GKS Sparta abunie

10. SP Victoria ukowa Chmielek

11. LKS Grom Róaniec

12. GKS Huragan Hrubieszów

13. GKS Tarnawatka

14. LZS Tanew Majdan Stary

15. KS Wókniarz Frampol

16. KS Huk Lipiny

 



IV LIGA SENIOREK

OD 14 ROKU YCIA

1. GKS Aleksandria Aleksandrów

2.MLKS Kryszta Werbkowice

3.

4.

 

 

ZAMOJSKA LIGA JUNIOREK

1999-2006


1. SP Victoria ukowa Chmielek

2. 

3.

4.



OKRGOWA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C-1

2003,2004,2005 za zgod lekarza


1. GLKS Granica Lubycza Królewska

2. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

3. UKS Skorpion Zamo

4. LKS Szumy Susiec

5. DKS Gaudium Zamo

6. LKS Olimpiakos Tarnogród

7. GKS Relax Radecznica

8. GKS Orze Tereszpol

9.LKS Orkan Beec

10. KS Sokó Zwierzyniec

11. LKS Cosmos Józefów



OKRGOWA LIGA TRAMPKARZY MODSZYCH C-2

2004,2005,2006 za zgod lekarza


1. GKS Sparta Wouczyn

2. GKS Relax Ksipol

3. GLKS Omega Stary Zamo

4. STS Gryf Gmina Zamo

5. DKS Gaudium Zamo

6. LKS Orion Derenia

7. MLKS Kryszta Werbkowice

8. KS Olender Sól

9. GKS Pogo 96 aszczówka




OKRGOWA LIGA MODZIKÓW STARSZYCH D-1

2005,2006,2007 za zgod lekarza


1. LKS Grom Róaniec

2. MGKS Igros Krasnobród

3. GKS Bkitni Obsza

4. GLKS Graf Chodywace

5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

6. LKS Szumy Susiec

7. OSiR Bigoraj

8. TKS Huczwa Tyszowce

9. KS Korona aszczów

10. DKS Gaudium Zamo

11. LKS Olimpia EB Wojan Miczyn

12. AMSPN Hetman Zamo

13. LKS Orkan Beec

14. KS Sokó Zwierzyniec

15. SP Victoria ukowa Chmielek

16. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

17. GLKRS Olimp Mircze

18. ULKS Zryw Ulhówek

19. KS Wókniarz Frampol

 

 



OKRGOWA LIGA MODZIKÓW MODSZYCH D-2

2006,2007,2008 za zgod lekarza

1. GLKS Granica Lubycza Królewska

2. GKS Relax Ksipol

3. OSiR Bigoraj

4. GLKS Omega Stary Zamo

5. STS Gryf Gmina Zamo

6. MKS Unia Hrubieszów

7. DKS Gaudium Zamo

8. SP Piast Babice

9. APN Bigorajczyki



OKRGOWA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH E-1

2007

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

2. LKS Szumy Susiec

3. OSiR Bigoraj

4. KS Olender Sól

5. DKS Gaudium Zamo

6. AMSPN Hetman Zamo

7. LKS Olimpiakos Tarnogród

8. LKS Orkan Beec

9. KS Sokó Zwierzyniec

10. GKS Ostoja Skierbieszów

11. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

12. GLKRS Olimp Mircze

13. MLKS Kryszta Werbkowice

14. APN Bigorajczyki

15. AP Arena I Krasnobród

16. AP Arena II Krasnobród

17. AP Arena III Krasnobród

18. GKS Pogo 96 aszczówka


OKRGOWA LIGA ORLIKÓW MODSZYCH E-2

2008


1. GLKS Granica Lubycza Królewska

2. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

3. OSiR Bigoraj

4. GLKS Omega Stary Zamo

5. KS Korona aszczów

6. STS Gryf Gmina Zamo

7. MKS Unia Hrubieszów

8. DKS Gaudium Zamo

9. AMSPN Hetman Zamo

10. GKS Potok Sitno

11. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

12. APN Bigorajczyki

13. GKS Pogo 96 aszczówka

 

 

OKRGOWA LIGA AKÓW STARSZYCH F-1

2009

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

2. KS Tur Turobin

3. DKS Gaudium Zamo

4. AMSPN Hetman Zamo

5. LKS Orkan Beec

6. GKS Ostoja Skierbieszów

 

 




OKRGOWA LIGA AKÓW MODSZYCH F-2

2010

1. LKS Grom Róaniec

2. MKS Unia Hrubieszów

3. DKS Gaudium Zamo

4. AMSPN Hetman Zamo

 5. STS Gryf Gmina Zamo

6. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn



 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 24 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert