Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy Okrgowej ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018 Utwrz PDF Drukuj
21.07.2017.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej publikuje Terminarz Klasy Okrgowej ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018:

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA

RUNDA I-JESIE 2017



Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017 (sobota/niedziela)

1

Huczwa Tyszowce

- Orion Derenia

 

 

 

2

Igros Krasnobród

- Unia Hrubieszów

 

 

 

3

Ostoja Skierbieszów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

4

Orkan Beec

- Korona aszczów

 

 

 

5

Grom Róaniec

- Wókniarz Frampol

 

 

 

6

Olimpiakos Tarnogród

- Olender Sól

 

 

 

7

Gryf Gmina Zamo

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

8

Sokó Zwierzyniec

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

 


Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017 (sobota/niedziela)

9

Orion Derenia

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

10

Victoria ukowa-Chmielek

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

11

Olender Sól

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

12

Wókniarz Frampol

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

13

Korona aszczów

- Grom Róaniec

 

 

 

14

Omega Stary Zamo

- Orkan Beec

 

 

 

15

Unia Hrubieszów

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

16

Huczwa Tyszowce

- Igros Krasnobród

 

 

 



Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017 (sobota/niedziela)

17

Igros Krasnobród

- Orion Derenia

 

 

 

18

Ostoja Skierbieszów

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

19

Orkan Beec

- Unia Hrubieszów

 

 

 

20

Grom Róaniec

- Omega Stary Zamo

 

 

 

21

Olimpiakos Tarnogród

- Korona aszczów

 

 

 

22

Gryf Gmina Zamo

- Wókniarz Frampol

 

 

 

23

Sokó Zwierzyniec

- Olender Sól

 

 

 

24

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2017 (roda)

25

Orion Derenia

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

26

Olender Sól

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

27

Wókniarz Frampol

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

28

Korona aszczów

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

29

Omega Stary Zamo

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

30

Unia Hrubieszów

- Grom Róaniec

 

 

 

31

Huczwa Tyszowce

- Orkan Beec

 

 

 

32

Igros Krasnobród

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 02-09-2017/03-09-2017 (sobota/niedziela)

33

Ostoja Skierbieszów

- Orion Derenia

 

 

 

34

Orkan Beec

- Igros Krasnobród

 

 

 

35

Grom Róaniec

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

36

Olimpiakos Tarnogród

- Unia Hrubieszów

 

 

 

37

Gryf Gmina Zamo

- Omega Stary Zamo

 

 

 

38

Sokó Zwierzyniec

- Korona aszczów

 

 

 

39

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

40

Victoria ukowa-Chmielek

- Olender Sól

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 09-09-2017/10-09-2017 (sobota/niedziela)

41

Orion Derenia

- Olender Sól

 

 

 

42

Wókniarz Frampol

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

43

Korona aszczów

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

44

Omega Stary Zamo

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

45

Unia Hrubieszów

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

46

Huczwa Tyszowce

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

47

Igros Krasnobród

- Grom Róaniec

 

 

 

48

Ostoja Skierbieszów

- Orkan Beec

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017 (sobota/niedziela)

49

Orkan Beec

- Orion Derenia

 

 

 

50

Grom Róaniec

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

51

Olimpiakos Tarnogród

- Igros Krasnobród

 

 

 

52

Gryf Gmina Zamo

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

53

Sokó Zwierzyniec

- Unia Hrubieszów

 

 

 

54

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

55

Victoria ukowa-Chmielek

- Korona aszczów

 

 

 

56

Olender Sól

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017 (sobota/niedziela)

57

Orion Derenia

- Wókniarz Frampol

 

 

 

58

Korona aszczów

- Olender Sól

 

 

 

59

Omega Stary Zamo

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

60

Unia Hrubieszów

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

61

Huczwa Tyszowce

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

62

Igros Krasnobród

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

63

Ostoja Skierbieszów

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

64

Orkan Beec

- Grom Róaniec

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017 (sobota/niedziela)

65

Grom Róaniec

- Orion Derenia

 

 

 

66

Olimpiakos Tarnogród

- Orkan Beec

 

 

 

67

Gryf Gmina Zamo

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

68

Sokó Zwierzyniec

- Igros Krasnobród

 

 

 

69

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

70

Victoria ukowa-Chmielek

- Unia Hrubieszów

 

 

 

71

Olender Sól

- Omega Stary Zamo

 

 

 

72

Wókniarz Frampol

- Korona aszczów

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017 (sobota/niedziela)

73

Orion Derenia

- Korona aszczów

 

 

 

74

Omega Stary Zamo

- Wókniarz Frampol

 

 

 

75

Unia Hrubieszów

- Olender Sól

 

 

 

76

Huczwa Tyszowce

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

77

Igros Krasnobród

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

78

Ostoja Skierbieszów

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

79

Orkan Beec

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

80

Grom Róaniec

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017 (sobota/niedziela)

81

Olimpiakos Tarnogród

- Orion Derenia

 

 

 

82

Gryf Gmina Zamo

- Grom Róaniec

 

 

 

83

Sokó Zwierzyniec

- Orkan Beec

 

 

 

84

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

85

Victoria ukowa-Chmielek

- Igros Krasnobród

 

 

 

86

Olender Sól

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

87

Wókniarz Frampol

- Unia Hrubieszów

 

 

 

88

Korona aszczów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017 (sobota/niedziela)

89

Orion Derenia

- Omega Stary Zamo

 

 

 

90

Unia Hrubieszów

- Korona aszczów

 

 

 

91

Huczwa Tyszowce

- Wókniarz Frampol

 

 

 

92

Igros Krasnobród

- Olender Sól

 

 

 

93

Ostoja Skierbieszów

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

94

Orkan Beec

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

95

Grom Róaniec

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

96

Olimpiakos Tarnogród

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017 (sobota/niedziela)

97

Gryf Gmina Zamo

- Orion Derenia

 

 

 

98

Sokó Zwierzyniec

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

99

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Grom Róaniec

 

 

 

100

Victoria ukowa-Chmielek

- Orkan Beec

 

 

 

101

Olender Sól

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

102

Wókniarz Frampol

- Igros Krasnobród

 

 

 

103

Korona aszczów

- Huczwa Tyszowce

 

 

 

104

Omega Stary Zamo

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017 (sobota/niedziela)

105

Orion Derenia

- Unia Hrubieszów

 

 

 

106

Huczwa Tyszowce

- Omega Stary Zamo

 

 

 

107

Igros Krasnobród

- Korona aszczów

 

 

 

108

Ostoja Skierbieszów

- Wókniarz Frampol

 

 

 

109

Orkan Beec

- Olender Sól

 

 

 

110

Grom Róaniec

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

111

Olimpiakos Tarnogród

- Wojan EB Olimpia Miczyn

 

 

 

112

Gryf Gmina Zamo

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017 (sobota/niedziela)

113

Sokó Zwierzyniec

- Orion Derenia

 

 

 

114

Wojan EB Olimpia Miczyn

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

115

Victoria ukowa-Chmielek

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

116

Olender Sól

- Grom Róaniec

 

 

 

117

Wókniarz Frampol

- Orkan Beec

 

 

 

118

Korona aszczów

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

119

Omega Stary Zamo

- Igros Krasnobród

 

 

 

120

Unia Hrubieszów

- Huczwa Tyszowce

 

 

 



Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2017” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: roda, sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów.


Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym, faxem lub emailem tylko do ZOZPN najpóniej na 14 dni przed rozpoczciem rundy. Terminarz z godzinami i terminami bdzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl

Podstawa prawna: Regulamin Klas Okrgowych na Terenie Lubelskiego Zwizku Piki Nonej.



Uchwa Zarzdu ZOZPN, kady klub jako gospodarz ma obowizek wyznaczy co najmniej dwa mecze w rundzie w sobot ( nie wchodzi w to termin rodowy), pozwoli to zapewni optymaln obsad sdziowsk. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzgldniajcy tej Uchway, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie wany i klub bdzie musia nanie odpowiednie korekty.


                                                                                        Ze sportowym pozdrowieniem


                                                        Przewodniczcy WG ZOZPN                                       Prezes ZOZPN

                                                               /-/Henryk Kowalski                                                 /-/Stanisaw Pryciuk

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 24 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert