Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy A gr. II ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018 Utwrz PDF Drukuj
27.07.2017.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej publikuje Terminarz Klasy A gr. II ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018:


Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA A GRUPA 2

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 19-08-2017/20-08-2017 (sobota/niedziela)

1

Szysza Tarnoszyn

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

2

Sparta abunie

- Potok Sitno

 

 

 

 

3

Andoria Mircze

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

4

Graf Chodywace

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

5

Metanoja Lipsko

- Pera Telatyn

 

 

 

 

6

Delta Nielisz

- Szumy Susiec

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017/27-08-2017 (sobota/niedziela)

7

Pogo 96 aszczówka

- Delta Nielisz

 

 

 

8

Pera Telatyn

- Szumy Susiec

 

 

 

9

Granica Lubycza Królewska

- Metanoja Lipsko

 

 

 

10

Sparta Wouczyn

- Graf Chodywace

 

 

 

11

Potok Sitno

- Andoria Mircze

 

 

 

12

Szysza Tarnoszyn

- Sparta abunie

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017/03-09-2017 (sobota/niedziela)

13

Sparta abunie

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

14

Andoria Mircze

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

15

Graf Chodywace

- Potok Sitno

 

 

 

16

Metanoja Lipsko

- Sparta Wouczyn

 

 

 

17

Granica Lubycza Królewska

- Szumy Susiec

 

 

 

18

Delta Nielisz

- Pera Telatyn

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2017/10-09-2017 (sobota/niedziela)

19

Pogo 96 aszczówka

- Pera Telatyn

 

 

 

20

Granica Lubycza Królewska

- Delta Nielisz

 

 

 

21

Sparta Wouczyn

- Szumy Susiec

 

 

 

22

Potok Sitno

- Metanoja Lipsko

 

 

 

23

Szysza Tarnoszyn

- Graf Chodywace

 

 

 

24

Sparta abunie

- Andoria Mircze

 

 

 



 Kolejka 5 w dniach 16-09-2017/17-09-2017 (sobota/niedziela)

25

Andoria Mircze

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

26

Graf Chodywace

- Sparta abunie

 

 

 

27

Metanoja Lipsko

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

28

Potok Sitno

- Szumy Susiec

 

 

 

29

Delta Nielisz

- Sparta Wouczyn

 

 

 

30

Pera Telatyn

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

 Kolejka 6 w dniach 23-09-2017/24-09-2017 (sobota/niedziela)

31

Pogo 96 aszczówka

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

32

Sparta Wouczyn

- Pera Telatyn

 

 

 

33

Potok Sitno

- Delta Nielisz

 

 

 

34

Szysza Tarnoszyn

- Szumy Susiec

 

 

 

35

Sparta abunie

- Metanoja Lipsko

 

 

 

36

Andoria Mircze

- Graf Chodywace

 

 

 

 

 Kolejka 7 w dniach 30-09-2017/01-10-2017 (sobota/niedziela)

37

Graf Chodywace

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

38

Metanoja Lipsko

- Andoria Mircze

 

 

 

39

Sparta abunie

- Szumy Susiec

 

 

 

40

Delta Nielisz

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

41

Pera Telatyn

- Potok Sitno

 

 

 

42

Granica Lubycza Królewska

- Sparta Wouczyn

 

 

 



Kolejka 8 w dniach 07-10-2017/08-10-2017 (sobota/niedziela)

43

Pogo 96 aszczówka

- Sparta Wouczyn

 

 

 

44

Potok Sitno

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

45

Szysza Tarnoszyn

- Pera Telatyn

 

 

 

46

Sparta abunie

- Delta Nielisz

 

 

 

47

Andoria Mircze

- Szumy Susiec

 

 

 

48

Graf Chodywace

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017/15-10-2017 (sobota/niedziela)

49

Metanoja Lipsko

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

50

Graf Chodywace

- Szumy Susiec

 

 

 

51

Delta Nielisz

- Andoria Mircze

 

 

 

52

Pera Telatyn

- Sparta abunie

 

 

 

53

Granica Lubycza Królewska

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

54

Sparta Wouczyn

- Potok Sitno

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017/22-10-2017 (sobota/niedziela)

55

Pogo 96 aszczówka

- Potok Sitno

 

 

 

56

Szysza Tarnoszyn

- Sparta Wouczyn

 

 

 

57

Sparta abunie

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

58

Andoria Mircze

- Pera Telatyn

 

 

 

59

Graf Chodywace

- Delta Nielisz

 

 

 

60

Metanoja Lipsko

- Szumy Susiec

 

 

 



Kolejka 11 w dniach 28-10-2017/29-10-2017 (sobota/niedziela)

61

Pogo 96 aszczówka

- Szumy Susiec

 

 

 

62

Delta Nielisz

- Metanoja Lipsko

 

 

 

63

Pera Telatyn

- Graf Chodywace

 

 

 

64

Granica Lubycza Królewska

- Andoria Mircze

 

 

 

65

Sparta Wouczyn

- Sparta abunie

 

 

 

66

Potok Sitno

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

 


Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2017” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów.


Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym, mailem lub faxem tylko do ZOZPN najpóniej na 14 dni przed rozpoczciem rundy. Terminarz z godzinami i terminami bdzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl




Uchwa Zarzdu ZOZPN, kady klub jako gospodarz ma obowizek wyznaczy co najmniej dwa mecze w rundzie w sobot, pozwoli to zapewni optymaln obsad sdziowsk. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzgldniajcy tej Uchway, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie wany i klub bdzie musia nanie odpowiednie korekty.


Rocznik modzieowca w sezonie 2017/2018- 1997 r. ( 1 modzieowiec przez cae zawody).

Obowizuje 5 zmian zawodników w meczu.


LKS Szumy Susiec gra wszystkie mecze na wyjedzie jako gocie w rundzie Jesie 2017 z uwagi na budow nowego obiektu. W rundzie Wiosna 2017 wszystkie mecze bd rozegrane w Sucu.




                                                                                            Ze sportowym pozdrowieniem


                                                                                     Przewodniczcy WG ZOZPN                       Prezes ZOZPN

                                                                                        /-/Henryk Kowalski                                /-/Stanisaw Pryciuk

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 3 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert