Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy A gr. I ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018 Utwrz PDF Drukuj
27.07.2017.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej publikuje Terminarz Klasy A gr. I ZOZPN runda Jesie 2017 sezonu 2017/2018:

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA A GRUPA 1

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 19-08-2017/20-08-2017 (sobota/niedziela)

1

Pera Deszkowice

- Cosmos Józefów

 

 

 

2

Tur Turobin

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

3

Tanew Majdan Stary

- Orze Tereszpol

 

 

 

4

Piast Babice

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

5

Huk Lipiny

- Metalowiec Goraj

 

 

 

6

BKITNI OBSZA

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017/27-08-2017 (sobota/niedziela)

7

Cosmos Józefów

- Tarpan Korchów

 

 

 

8

Metalowiec Goraj

- BKITNI OBSZA

 

 

 

9

GKS Relax Radecznica

- Huk Lipiny

 

 

 

10

Orze Tereszpol

- Piast Babice

 

 

 

11

Aleksandria Aleksandrów

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

12

Pera Deszkowice

- Tur Turobin

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2017/03-09-2017 (sobota/niedziela)

13

Tur Turobin

- Cosmos Józefów

 

 

 

14

Tanew Majdan Stary

- Pera Deszkowice

 

 

 

15

Piast Babice

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

16

Huk Lipiny

- Orze Tereszpol

 

 

 

17

BKITNI OBSZA

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

18

Tarpan Korchów

- Metalowiec Goraj

 

 

 


Kolejka 4 w dniach 09-09-2017/10-09-2017 (sobota/niedziela)

19

Cosmos Józefów

- Metalowiec Goraj

 

 

 

20

GKS Relax Radecznica

- Tarpan Korchów

 

 

 

21

Orze Tereszpol

- BKITNI OBSZA

 

 

 

22

Aleksandria Aleksandrów

- Huk Lipiny

 

 

 

23

Pera Deszkowice

- Piast Babice

 

 

 

24

Tur Turobin

- Tanew Majdan Stary

 

 

 



Kolejka 5 w dniach 16-09-2017/17-09-2017 (sobota/niedziela)

25

Tanew Majdan Stary

- Cosmos Józefów

 

 

 

26

Piast Babice

- Tur Turobin

 

 

 

27

Huk Lipiny

- Pera Deszkowice

 

 

 

28

BKITNI OBSZA

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

29

Tarpan Korchów

- Orze Tereszpol

 

 

 

30

Metalowiec Goraj

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017/24-09-2017 (sobota/niedziela)

31

Cosmos Józefów

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

32

Orze Tereszpol

- Metalowiec Goraj

 

 

 

33

Aleksandria Aleksandrów

- Tarpan Korchów

 

 

 

34

Pera Deszkowice

- BKITNI OBSZA

 

 

 

35

Tur Turobin

- Huk Lipiny

 

 

 

36

Tanew Majdan Stary

- Piast Babice

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017/01-10-2017 (sobota/niedziela)

37

Piast Babice

- Cosmos Józefów

 

 

 

38

Huk Lipiny

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

39

BKITNI OBSZA

- Tur Turobin

 

 

 

40

Tarpan Korchów

- Pera Deszkowice

 

 

 

41

Metalowiec Goraj

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

42

GKS Relax Radecznica

- Orze Tereszpol

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2017/08-10-2017 (sobota/niedziela)

43

Cosmos Józefów

- Orze Tereszpol

 

 

 

44

Aleksandria Aleksandrów

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

45

Pera Deszkowice

- Metalowiec Goraj

 

 

 

46

Tur Turobin

- Tarpan Korchów

 

 

 

47

Tanew Majdan Stary

- BKITNI OBSZA

 

 

 

48

Piast Babice

- Huk Lipiny

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017/15-10-2017 (sobota/niedziela)

49

Huk Lipiny

- Cosmos Józefów

 

 

 

50

BKITNI OBSZA

- Piast Babice

 

 

 

51

Tarpan Korchów

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

52

Metalowiec Goraj

- Tur Turobin

 

 

 

53

GKS Relax Radecznica

- Pera Deszkowice

 

 

 

54

Orze Tereszpol

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

 


Kolejka 10 w dniach 21-10-2017/22-10-2017 (sobota/niedziela)

55

Cosmos Józefów

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

56

Pera Deszkowice

- Orze Tereszpol

 

 

 

57

Tur Turobin

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

58

Tanew Majdan Stary

- Metalowiec Goraj

 

 

 

59

Piast Babice

- Tarpan Korchów

 

 

 

60

Huk Lipiny

- BKITNI OBSZA

 

 

 



Kolejka 11 w dniach 28-10-2017/29-10-2017 (sobota/niedziela)

61

BKITNI OBSZA

- Cosmos Józefów

 

 

 

62

Tarpan Korchów

- Huk Lipiny

 

 

 

63

Metalowiec Goraj

- Piast Babice

 

 

 

64

GKS Relax Radecznica

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

65

Orze Tereszpol

- Tur Turobin

 

 

 

66

Aleksandria Aleksandrów

- Pera Deszkowice

 

 

 




Gospodarz zawodów zobowizany jest do sporzdzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegóowego terminarza na ca rund „JESIE 2017” okrelajc w nim dzie (cyfr i sownie: sobota, niedziela), godzin i miejsce rozegrania zawodów.


Tak sporzdzony terminarz klubowy gospodarz wysya listem poleconym, mailem lub faxem tylko do ZOZPN najpóniej na 14 dni przed rozpoczciem rundy. Terminarz z godzinami i terminami bdzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl




Uchwa Zarzdu ZOZPN, kady klub jako gospodarz ma obowizek wyznaczy co najmniej dwa mecze w rundzie w sobot, pozwoli to zapewni optymaln obsad sdziowsk. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzgldniajcy tej Uchway, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie wany i klub bdzie musia nanie odpowiednie korekty.


Rocznik modzieowca w sezonie 2017/2018- 1997 r. ( 1 modzieowiec przez cae zawody)

Obowizuje 5 zmian zawodników w meczu.



                                                                                       Ze sportowym pozdrowieniem


                                                                                Przewodniczcy WG ZOZPN                             Prezes ZOZPN

                                                                                  /-/Henryk Kowalski                                       /-/Stanisaw Pryciuk

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 15 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2017 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert