Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Mecze baraowe o utrzymanie w Klasie A i o mistrzostwo w grupach modzieowych Utwrz PDF Drukuj
19.06.2018.
Zamojski Okrgowy Zwizek Piki Nonej podaje aktualne terminy meczów o utrzymanie w Klasie A oraz o wyonienie mistrzów w kategoriach modzieowych oraz gospodarzy pierwszego spotkania. Gospodarzy pierwszych spotka wylosowa Trener Sparty abunie Pan Pawe Popik.
 
 Wszystkie sprawozdania n/w meczów wypeniamy "rcznie:
 
 
Bara o utrzymanie w Klasie A ( 7 msc. z  gr. I i 7 msc. z gr. II): 

I mecz: 24.06.2018 r. (niedziela) godz. 16:00 Babice, gospodarz Piast
SP Piast Babice-GKS Sparta abunie 0:0

II mecz rewan: 30.06.2018 r. (sobota) godz. 17:00 abunie, gospodarz Sparta

GKS Sparta abunie-SP Piast Babice

 
 
Okrgowa Liga Juniorów Starszych(zwycizcy gr. I i gr. II): 
 
 
I mecz: 21.06.2018 r. (czwartek) godz. 17:30 Tyszowce, gospodarz Huczwa
TKS Huczwa Tyszowce-LKS Olimpiakos Tarnogród 2:2
 
II mecz rewan: 27.06.2018 r. (roda) godz. 17:00 Tarnogród, gospodarz Olimpiakos
LKS Olimpiakos Tarnogród-TKS Huczwa Tyszowce 0:4

Okrgowa Liga Juniorów Modszych (zwycizcy gr. I i gr. II):
 
I mecz: 24.06.2018 r. (niedziela) godz. 17:00 Krasnobród, gospodarz Igros
 MGKS Igros Krasnobród-LKS Olimpia Miczyn 4:1
 
 
II mecz rewan: 27.06.2018 r. (roda) godz. 17:00 Miczyn, gospodarz Olimpia
LKS Olimpia Miczyn-MGKS Igros Krasnobród 1:4
 
Okrgowa Liga Modzików Starszych(zwycizcy gr. I i gr. II):
 
I mecz: 22.06.2018 r. (pitek) godz. 17:30 Zamo, gospodarz AMSPN Hetman
AMSPN Hetman Zamo-TKS Huczwa Tyszowce 7:0
 
II mecz rewan: 26.06.2018 r. (wtorek) godz. 17:00, Tyszowce, gospodarz Huczwa
TKS Huczwa Tyszowce-AMSPN Hetman Zamo 0:6
 
 
Turnieje zwycizców grup Orlików:

Orlicy Starsi-uczestnicz: OSiR Bigoraj (zw. gr. I), Soccer Kids (zw. gr. II), MSPN Roztocze Szczebrzeszyn (zw. gr. III), MLKS Kryszta Werbkowice (zw. gr. IV); gospodarz turnieju finaowego: OSiR Bigoraj ul. Targowa 15, 24.06.2018 r. (niedziela) godz. 10:00. Zwycizca: ASPN Roztocze Szczebrzeszyn.
 
Orlicy Modsi-uczestnicz: Tomasovia I Tomaszów Lubelski (zw. gr. I), DKS Gaudium I Zamo (zw. gr. II), STS Gryf I Gmina Zamo; gospodarz turnieju finaowego: OSiR Tomasovia Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8, 25.06.2018 r. (poniedziaek) godz. 10:00. Zwycizca: DKS Gaudium Zamo.
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 24 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert