Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart arrow Wydzia Gier arrow Komunikaty arrow Wykaz zgoszonych zespow stan na 27.08.2018 r. Header Pic
Header Pic

Wykaz zgoszonych zespow stan na 27.08.2018 r. Utwrz PDF Drukuj
12.07.2018.
Przedstawiamy wykaz zespoów zgoszonych do rozgrywek prowadzonych przez ZOZPN (termin upyn dnia 15.07.2018 r.). 

WYKAZ ZGOSZONYCH ZESPOÓW

STAN na 27.08.2018 r.

AKI STARSZE I MODSZE ORAZ ZESPOY KOBIECE NIE SPENIAJ WYMOGU LICENCYJNEGO

Zespoy zapisywane s wg kolejnoci zgosze. Bardzo prosz o sprawdzenie prawidowoci wpisania zespoów.

Klasa Okrgowa

1.GLKS Omega Stary Zamo

2. KS Korona aszczów

3. LKS Olimpia Miczyn

4. LKS Grom Róaniec

5. LKS Orkan Beec

6. LKS Metalowiec Goraj

7. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

8. KS Wókniarz Frampol

9. GKS Sparta Wouczyn

10. GKS Potok Sitno

11. STS Gryf Gmina Zamo

12. KS Sokó Zwierzyniec

13. MKS Unia Hrubieszów

14. LZS Tanew Majdan Stary

15. LKS Olimpiakos Tarnogród

16. SP Victoria ukowa Chmielek


Klasa A

1. LKS Szumy Susiec

2. GKS Ostoja Skierbieszów

3. LZS Tarpan Korchów

4. LKS Orion Derenia

5. KS Tur Turobin

6. GKS Andoria Mircze

7. GKS Sparta abunie

8. GKS Bkitni Obsza

9. GLKS Granica Lubycza Królewska

10. LZS Wrzos Szyszków

11. MGKS Igros Krasnobród 

12. LKS Cosmos Józefów

13. KS Olender Sól

14. GKS Pogo 96 aszczówka

 

 

Klasa B

na chwil obecn bez podziau na grupy.

1. SKS Ruch Machnów Nowy

2. Wola Róaniecka-Luchów

3. GKS Huragan Hrubieszów

4. GKS Pera Deszkowice

5. GKS Relax Ksipol

6. KS Alwa Brody Mae

7. GKS Aleksandria Aleksandrów

8. GKS Orze Tereszpol

9. SP Piast Babice

10. BKS Albatros Biszcza

11. GKS Szysza Tarnoszyn

12. GKS Pera Telatyn

13. LKS Orion Stihl Jacnia

14. GKS Tarnawatka

15. GKS Delta Nielisz

16. GLKS Graf Chodywace

17. GKS Relax Radecznica

18. PKS Metanoja Lipsko

19. STS Gryf Gmina Zamo

 

 




OKRGOWA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1-A2

2000,2001,2002,2003 za zgod lekarza


1. MLKS Kryszta Werbkowice

2. GKS Huragan Hrubieszów

3. KS Korona aszczów

4. LKS Szumy Susiec

5. GKS Aleksandria Aleksandrów

6. GKS Ostoja Skierbieszów

7. SP Piast Babice

8. LKS Metalowiec Goraj

9. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

10. LKS Orion Derenia

11. TKS Huczwa Tyszowce

12. GKS Relax Ksipol

13. GKS Szysza Tarnoszyn

14. GKS Bkitni Obsza

15. GKS Sparta Wouczyn

16. KS Sokó Zwierzyniec

17. LZS Tanew Majdan Stary

18. LKS Olimpiakos Tarnogród

19. KS Olender Sól

20. SP Victoria ukowa Chmielek

 


OKRGOWA LIGA JUNIORÓW MODSZYCH B1-B2

2002,2003,2004,2005 za zgod lekarza


1. GLKS Omega Stary Zamo

2. UKS Skorpion Zamo

3. LKS Olimpia Miczyn

4. GKS Orze Tereszpol

5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

6.  KS Tur Turobin

7. KS Wókniarz Frampol

8. GKS Sparta abunie

9. GLKS Granica Lubycza Królewska

10. MGKS Igros Krasnobród

11. GKS Tarnawatka

12. LKS Cosmos Józefów

13. KS Olender Sól

14. AMSPN Hetman Zamo

15. GKS Delta Nielisz

 

 


IV LIGA SENIOREK

OD 14 ROKU YCIA

1. AMSPN Hetman Zamo

 

 

ZAMOJSKA LIGA JUNIOREK

2000-2007


1. AMSPN Hetman Zamo

LKS Orkan Beec-zespó wycofa si w dniu 14.08.2018 r.

DKS Gaudium Zamo-zespó wycofa si w dniu 14.08.2018 r.

2. GKS Aleksandria Aleksandrów



OKRGOWA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH C-1

2004,2005,2006 za zgod lekarza


1. GLKS Omega Stary Zamo

2. OSiR Bigoraj

3. LKS Szumy Susiec

4. LKS Grom Róaniec

5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

6. GKS Sparta Wouczyn

7. STS Gryf Gmina Zamo

8. MKS Unia Hrubieszów

9. MLKS Kryszta Werbkowice

10.  GKS Pogo 96 aszczówka

 


OKRGOWA LIGA TRAMPKARZY MODSZYCH C-2

2005,2006,2007 za zgod lekarza


1. GKS Relax Ksipol

2. KS Korona aszczów

3. LKS Olimpia Miczyn

4. LKS Szumy Susiec

5. DKS Gaudium Zamo

6. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

7. TKS Huczwa Tyszowce

8. KS Wókniarz Frampol

9. GLKR-S Olimp Mircze

10. MGKS Igros Krasnobród

11. KS Sokó Zwierzyniec

12. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

13. LKS Cosmos Józefów

14. LKS Olimpiakos Tarnogród

15. SP Victoria ukowa Chmielek

16. LKS Orion Derenia

17. GLKS Graf Chodywace-druyna doczona w dniu 14.08.2018 r.



OKRGOWA LIGA MODZIKÓW STARSZYCH D-1

2006,2007,2008 za zgod lekarza


1. GLKS Omega Stary Zamo

2. GKS Ostoja Skierbieszów

3. GKS Orze Tereszpol

4. LKS Orkan Beec

5. OSiR Bigoraj

6. GLKS Granica Lubycza Królewska

7. ULKS Zryw Ulhówek

8. STS Gryf Gmina Zamo

9. KS Olender Sól

10. GKS Relax Radecznica


 



OKRGOWA LIGA MODZIKÓW MODSZYCH D-2

2007,2008,2009 za zgod lekarza


1. MLKS Kryszta Werbkowice

2. GKS Relax Ksipol

3. LKS Szumy Susiec

4. AMSPN Hetman Zamo

5. SP Piast Babice

6. DKS Gaudium Zamo

7.  KS Tur Turobin

8. MGKS Igros Krasnobród

9. KS Sokó Zwierzyniec

10. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

11. MKS Unia Hrubieszów

12. LZS Tarpan Korchów

13. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

14. GKS Pogo 96 aszczówka

15. APN Bigorajczyki

16. GKS Bkitni Obsza

17. UKS Football Academy Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

 

 



OKRGOWA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH E-1

2008

1. GLKS Omega Stary Zamo

2. OSiR Bigoraj

3. KS Korona aszczów

4. LKS Olimpia Miczyn

5. AMSPN Hetman Zamo

6. LKS Orkan Beec

7. DKS Gaudium I Zamo

8. DKS Gaudium II Zamo

9. AP Arena I Krasnobród

10. AP Arena II Krasnobród

11. TKS Huczwa Tyszowce

12. GKS Sparta abunie

13. GLKS Granica Lubycza Królewska

14. ULKS Zryw Ulhówek

15. GLKR-S Olimp Mircze

16. GKS Potok Sitno

17. STS Gryf I Gmina Zamo

18. STS Gryf II Gmina Zamo

19. KS Sokó Zwierzyniec

20. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

21. KS Olender Sól

22. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

23. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski

24. APN Bigorajczyki

25. UKS Football Academy I Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

26. UKS Football Academy II Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

 

 

 


OKRGOWA LIGA ORLIKÓW MODSZYCH E-2

2009


1. OSiR Bigoraj

2. LKS Grom Róaniec

3. AMSPN Hetman Zamo

4. GKS Ostoja Skierbieszów

5. LKS Orkan Beec

6. DKS Gaudium I Zamo

7. DKS Gaudium II  Zamo

8. GKS Sparta abunie

9. TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski

10. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski 

11. GKS Pogo 96 aszczówka

12. APN Bigorajczyki

13. UKS Football Academy Bigoraj

14. UKS Football Academy Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

 

 

 

 

 

 

OKRGOWA LIGA AKÓW STARSZYCH F-1

2010

1. BKS Bigoraj

2. AMSPN Hetman Zamo

3. DKS Gaudium I Zamo

4. DKS Gaudium II Zamo

5. AP Arena Krasnobród

6. GKS Andoria Mircze

7. STS Gryf Gmina Zamo

8. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

9. MKS Unia Hrubieszów

10. LKS Olimpiakos Tarnogród

11. KS Olender Sól

12. UKS Football Academy Bigoraj

13. UKS Football Academy Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

 

 

 




OKRGOWA LIGA AKÓW MODSZYCH F-2

2011

1. BKS Bigoraj

2. AMSPN Hetman Zamo

3. DKS Gaudium Zamo

4. MKS Unia Hrubieszów

5. UKS Football Academy Bigoraj

6. UKS Football Academy I Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

7. UKS Football Academy II Zamo - zgoszenie w dniu 16.08.2018 r.

 

 


 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert