Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy Okrgowej ZOZPN runda Jesie 2018 Utwrz PDF Drukuj
23.07.2018.
W zaczeniu przedstawiamy Terminarz Klasy Okrgowej ZOZPN runda Jesie 2018 sezonu 2018/2019.

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA OKRGOWA

RUNDA I - JESIE 2018

Kolejka 1 w dniach 11-08-2018/12-08-2018 (sobota/niedziela)

1

Sokó Zwierzyniec

- Grom Róaniec

 

 

 

 

2

Korona aszczów

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

3

Potok Sitno

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

4

Wókniarz Frampol

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

5

Unia Hrubieszów

- Orkan Beec

 

 

 

 

6

Sparta Wouczyn

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

7

Tanew Majdan Stary

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

8

Metalowiec Goraj

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 15-08-2018 (roda)

9

Grom Róaniec

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

10

Omega Stary Zamo

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

11

Olimpiakos Tarnogród

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

12

Orkan Beec

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

13

Roztocze Szczebrzeszyn

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

14

Olimpia Miczyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

15

Gryf Gmina Zamo

- Potok Sitno

 

 

 

 

16

Sokó Zwierzyniec

- Korona aszczów

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 18-08-2018/19-08-2018 (sobota/niedziela)

17

Korona aszczów

- Grom Róaniec

 

 

 

 

18

Potok Sitno

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

19

Wókniarz Frampol

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

20

Unia Hrubieszów

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

21

Sparta Wouczyn

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

22

Tanew Majdan Stary

- Orkan Beec

 

 

 

 

23

Metalowiec Goraj

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

24

Victoria ukowa-Chmielek

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 25-08-2018/26-08-2018 (sobota/niedziela)

25

Grom Róaniec

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

26

Olimpiakos Tarnogród

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

27

Orkan Beec

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

28

Roztocze Szczebrzeszyn

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

29

Olimpia Miczyn

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

30

Gryf Gmina Zamo

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

31

Sokó Zwierzyniec

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

32

Korona aszczów

- Potok Sitno

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 01-09-2018/02-09-2018 (sobota/niedziela)

33

Potok Sitno

- Grom Róaniec

 

 

 

 

34

Wókniarz Frampol

- Korona aszczów

 

 

 

 

35

Unia Hrubieszów

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

36

Sparta Wouczyn

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

37

Tanew Majdan Stary

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

38

Metalowiec Goraj

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

39

Victoria ukowa-Chmielek

- Orkan Beec

 

 

 

 

40

Omega Stary Zamo

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 08-09-2018/09-09-2018 (sobota/niedziela)

41

Grom Róaniec

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

42

Orkan Beec

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

43

Roztocze Szczebrzeszyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

44

Olimpia Miczyn

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

45

Gryf Gmina Zamo

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

46

Sokó Zwierzyniec

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

47

Korona aszczów

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

48

Potok Sitno

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

 



Kolejka 7 w dniach 15-09-2018/16-09-2018 (sobota/niedziela)

49

Wókniarz Frampol

- Grom Róaniec

 

 

 

 

50

Unia Hrubieszów

- Potok Sitno

 

 

 

 

51

Sparta Wouczyn

- Korona aszczów

 

 

 

 

52

Tanew Majdan Stary

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

53

Metalowiec Goraj

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

54

Victoria ukowa-Chmielek

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

55

Omega Stary Zamo

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

56

Olimpiakos Tarnogród

- Orkan Beec

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 22-09-2018/23-09-2018 (sobota/niedziela)

57

Grom Róaniec

- Orkan Beec

 

 

 

 

58

Roztocze Szczebrzeszyn

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

59

Olimpia Miczyn

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

60

Gryf Gmina Zamo

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

61

Sokó Zwierzyniec

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

62

Korona aszczów

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

63

Potok Sitno

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

64

Wókniarz Frampol

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 29-09-2018/30-09-2018 (sobota/niedziela)

65

Unia Hrubieszów

- Grom Róaniec

 

 

 

 

66

Sparta Wouczyn

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

67

Tanew Majdan Stary

- Potok Sitno

 

 

 

 

68

Metalowiec Goraj

- Korona aszczów

 

 

 

 

69

Victoria ukowa-Chmielek

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

70

Omega Stary Zamo

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

71

Olimpiakos Tarnogród

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

72

Orkan Beec

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

 



Kolejka 10 w dniach 06-10-2018/07-10-2018 (sobota/niedziela)

73

Grom Róaniec

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

74

Olimpia Miczyn

- Orkan Beec

 

 

 

 

75

Gryf Gmina Zamo

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

76

Sokó Zwierzyniec

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

77

Korona aszczów

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

78

Potok Sitno

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

79

Wókniarz Frampol

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

80

Unia Hrubieszów

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 13-10-2018/14-10-2018 (sobota/niedziela)

81

Sparta Wouczyn

- Grom Róaniec

 

 

 

 

82

Tanew Majdan Stary

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

83

Metalowiec Goraj

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

84

Victoria ukowa-Chmielek

- Potok Sitno

 

 

 

 

85

Omega Stary Zamo

- Korona aszczów

 

 

 

 

86

Olimpiakos Tarnogród

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

87

Orkan Beec

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

88

Roztocze Szczebrzeszyn

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 20-10-2018/21-10-2018 (sobota/niedziela)

89

Grom Róaniec

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

90

Gryf Gmina Zamo

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

91

Sokó Zwierzyniec

- Orkan Beec

 

 

 

 

92

Korona aszczów

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

93

Potok Sitno

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

94

Wókniarz Frampol

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

95

Unia Hrubieszów

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

96

Sparta Wouczyn

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

 



Kolejka 13 w dniach 27-10-2018/28-10-2018 (sobota/niedziela)

97

Tanew Majdan Stary

- Grom Róaniec

 

 

 

 

98

Metalowiec Goraj

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

99

Victoria ukowa-Chmielek

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

100

Omega Stary Zamo

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

101

Olimpiakos Tarnogród

- Potok Sitno

 

 

 

 

102

Orkan Beec

- Korona aszczów

 

 

 

 

103

Roztocze Szczebrzeszyn

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

104

Olimpia Miczyn

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 03-11-2018/04-11-2018 (sobota/niedziela)

105

Grom Róaniec

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

106

Sokó Zwierzyniec

- Olimpia Miczyn

 

 

 

 

107

Korona aszczów

- Roztocze Szczebrzeszyn

 

 

 

 

108

Potok Sitno

- Orkan Beec

 

 

 

 

109

Wókniarz Frampol

- Olimpiakos Tarnogród

 

 

 

 

110

Unia Hrubieszów

- Omega Stary Zamo

 

 

 

 

111

Sparta Wouczyn

- Victoria ukowa-Chmielek

 

 

 

 

112

Tanew Majdan Stary

- Metalowiec Goraj

 

 

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 10-11-2018/11-11-2018 (sobota/niedziela)

113

Metalowiec Goraj

- Grom Róaniec

 

 

 

 

114

Victoria ukowa-Chmielek

- Tanew Majdan Stary

 

 

 

 

115

Omega Stary Zamo

- Sparta Wouczyn

 

 

 

 

116

Olimpiakos Tarnogród

- Unia Hrubieszów

 

 

 

 

117

Orkan Beec

- Wókniarz Frampol

 

 

 

 

118

Roztocze Szczebrzeszyn

- Potok Sitno

 

 

 

 

119

Olimpia Miczyn

- Korona aszczów

 

 

 

 

120

Gryf Gmina Zamo

- Sokó Zwierzyniec

 

 

 

 

 



 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 16 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert