Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy A ZOZPN runda Jesie 2018 Utwrz PDF Drukuj
23.07.2018.
W zaczeniu przedstawiamy Terminarz Klasy A ZOZPN runda Jesie 2018 sezonu 2018/2019.

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA A 

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 18-08-2018/19-08-2018 (sobota/niedziela)

1

BKITNI OBSZA

- Szumy Susiec

 

 

 

 

2

Sparta abunie

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

3

Ostoja Skierbieszów

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

4

Wrzos Szyszków

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

5

Tur Turobin

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

6

Olender Sól

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

7

Orion Derenia

- Andoria Mircze

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 25-08-2018/26-08-2018 (sobota/niedziela)

8

Szumy Susiec

- Andoria Mircze

 

 

 

 

9

Granica Lubycza Królewska

- Orion Derenia

 

 

 

 

10

Igros Krasnobród

- Olender Sól

 

 

 

 

11

Cosmos Józefów

- Tur Turobin

 

 

 

 

12

Pogo 96 aszczówka

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

13

Tarpan Korchów

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

14

BKITNI OBSZA

- Sparta abunie

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 01-09-2018/02-09-2018 (sobota/niedziela)

15

Sparta abunie

- Szumy Susiec

 

 

 

 

16

Ostoja Skierbieszów

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

17

Wrzos Szyszków

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

18

Tur Turobin

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

19

Olender Sól

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

20

Orion Derenia

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

21

Andoria Mircze

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 



Kolejka 4 w dniach 08-09-2018/09-09-2018 (sobota/niedziela)

22

Szumy Susiec

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

23

Igros Krasnobród

- Andoria Mircze

 

 

 

 

24

Cosmos Józefów

- Orion Derenia

 

 

 

 

25

Pogo 96 aszczówka

- Olender Sól

 

 

 

 

26

Tarpan Korchów

- Tur Turobin

 

 

 

 

27

BKITNI OBSZA

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

28

Sparta abunie

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 15-09-2018/16-09-2018 (sobota/niedziela)

29

Ostoja Skierbieszów

- Szumy Susiec

 

 

 

 

30

Wrzos Szyszków

- Sparta abunie

 

 

 

 

31

Tur Turobin

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

32

Olender Sól

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

33

Orion Derenia

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

34

Andoria Mircze

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

35

Granica Lubycza Królewska

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 22-09-2018/23-09-2018 (sobota/niedziela)

36

Szumy Susiec

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

37

Cosmos Józefów

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

38

Pogo 96 aszczówka

- Andoria Mircze

 

 

 

 

39

Tarpan Korchów

- Orion Derenia

 

 

 

 

40

BKITNI OBSZA

- Olender Sól

 

 

 

 

41

Sparta abunie

- Tur Turobin

 

 

 

 

42

Ostoja Skierbieszów

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

 



Kolejka 7 w dniach 29-09-2018/30-09-2018 (sobota/niedziela)

43

Wrzos Szyszków

- Szumy Susiec

 

 

 

 

44

Tur Turobin

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

45

Olender Sól

- Sparta abunie

 

 

 

 

46

Orion Derenia

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

47

Andoria Mircze

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

48

Granica Lubycza Królewska

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

49

Igros Krasnobród

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 06-10-2018/07-10-2018 (sobota/niedziela)

50

Szumy Susiec

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

51

Pogo 96 aszczówka

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

52

Tarpan Korchów

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

53

BKITNI OBSZA

- Andoria Mircze

 

 

 

 

54

Sparta abunie

- Orion Derenia

 

 

 

 

55

Ostoja Skierbieszów

- Olender Sól

 

 

 

 

56

Wrzos Szyszków

- Tur Turobin

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 13-10-2018/14-10-2018 (sobota/niedziela)

57

Tur Turobin

- Szumy Susiec

 

 

 

 

58

Olender Sól

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

59

Orion Derenia

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

60

Andoria Mircze

- Sparta abunie

 

 

 

 

61

Granica Lubycza Królewska

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

62

Igros Krasnobród

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

63

Cosmos Józefów

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

 



Kolejka 10 w dniach 20-10-2018/21-10-2018 (sobota/niedziela)

64

Szumy Susiec

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

65

Tarpan Korchów

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

66

BKITNI OBSZA

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

67

Sparta abunie

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

68

Ostoja Skierbieszów

- Andoria Mircze

 

 

 

 

69

Wrzos Szyszków

- Orion Derenia

 

 

 

 

70

Tur Turobin

- Olender Sól

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 27-10-2018/28-10-2018 (sobota/niedziela)

71

Olender Sól

- Szumy Susiec

 

 

 

 

72

Orion Derenia

- Tur Turobin

 

 

 

 

73

Andoria Mircze

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

74

Granica Lubycza Królewska

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

75

Igros Krasnobród

- Sparta abunie

 

 

 

 

76

Cosmos Józefów

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

77

Pogo 96 aszczówka

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 03-11-2018/04-11-2018 (sobota/niedziela)

78

Szumy Susiec

- Tarpan Korchów

 

 

 

 

79

BKITNI OBSZA

- Pogo 96 aszczówka

 

 

 

 

80

Sparta abunie

- Cosmos Józefów

 

 

 

 

81

Ostoja Skierbieszów

- Igros Krasnobród

 

 

 

 

82

Wrzos Szyszków

- Granica Lubycza Królewska

 

 

 

 

83

Tur Turobin

- Andoria Mircze

 

 

 

 

84

Olender Sól

- Orion Derenia

 

 

 

 

 



Kolejka 13 w dniach 10-11-2018/11-11-2018 (sobota/niedziela)

85

Orion Derenia

- Szumy Susiec

 

 

 

 

86

Andoria Mircze

- Olender Sól

 

 

 

 

87

Granica Lubycza Królewska

- Tur Turobin

 

 

 

 

88

Igros Krasnobród

- Wrzos Szyszków

 

 

 

 

89

Cosmos Józefów

- Ostoja Skierbieszów

 

 

 

 

90

Pogo 96 aszczówka

- Sparta abunie

 

 

 

 

91

Tarpan Korchów

- BKITNI OBSZA

 

 

 

 

 


 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 49 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert