Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy B grupa I Utwrz PDF Drukuj
06.08.2018.
W zaczeniu przedstawiamy Terminarz Klasy B Gr. I  ZOZPN runda Jesie 2018 sezonu 2018/2019.

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA B GRUPA 1

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018 (sobota/niedziela)

1

WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

2

Relax Ksipol

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

 

3

Alwa Brody Mae

- Orion Stihl Jacnia

 

 

 

 

4

Aleksandria Aleksandrów

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

5

Orze Tereszpol

- Piast Babice

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 08-09-2018/09-09-2018 (sobota/niedziela)

6

Piast Babice

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

7

Albatros Biszcza

- Orze Tereszpol

 

 

 

 

8

Orion Stihl Jacnia

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

 

9

GKS Relax Radecznica

- Alwa Brody Mae

 

 

 

 

10

WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

- Relax Ksipol

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 15-09-2018/16-09-2018 (sobota/niedziela)

11

Relax Ksipol

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

12

Alwa Brody Mae

- WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

 

 

 

 

13

Aleksandria Aleksandrów

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

 

14

Orze Tereszpol

- Orion Stihl Jacnia

 

 

 

 

15

Piast Babice

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 22-09-2018/23-09-2018 (sobota/niedziela)

16

Albatros Biszcza

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

17

Orion Stihl Jacnia

- Piast Babice

 

 

 

 

18

GKS Relax Radecznica

- Orze Tereszpol

 

 

 

 

19

WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

 

20

Relax Ksipol

- Alwa Brody Mae

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 29-09-2018/30-09-2018 (sobota/niedziela)

21

Alwa Brody Mae

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

22

Aleksandria Aleksandrów

- Relax Ksipol

 

 

 

 

23

Orze Tereszpol

- WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

 

 

 

 

24

Piast Babice

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

 

25

Albatros Biszcza

- Orion Stihl Jacnia

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 06-10-2018/07-10-2018 (sobota/niedziela)

26

Orion Stihl Jacnia

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

27

GKS Relax Radecznica

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

28

WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

- Piast Babice

 

 

 

 

29

Relax Ksipol

- Orze Tereszpol

 

 

 

 

30

Alwa Brody Mae

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 13-10-2018/14-10-2018 (sobota/niedziela)

31

Aleksandria Aleksandrów

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

32

Orze Tereszpol

- Alwa Brody Mae

 

 

 

 

33

Piast Babice

- Relax Ksipol

 

 

 

 

34

Albatros Biszcza

- WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

 

 

 

 

35

Orion Stihl Jacnia

- GKS Relax Radecznica

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 20-10-2018/21-10-2018 (sobota/niedziela)

36

GKS Relax Radecznica

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

37

WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

- Orion Stihl Jacnia

 

 

 

 

38

Relax Ksipol

- Albatros Biszcza

 

 

 

 

39

Alwa Brody Mae

- Piast Babice

 

 

 

 

40

Aleksandria Aleksandrów

- Orze Tereszpol

 

 

 

 


Kolejka 9 w dniach 27-10-2018/28-10-2018 (sobota/niedziela)

41

Orze Tereszpol

- pauzuje w kolejce

 

 

 

 

42

Piast Babice

- Aleksandria Aleksandrów

 

 

 

 

43

Albatros Biszcza

- Alwa Brody Mae

 

 

 

 

44

Orion Stihl Jacnia

- Relax Ksipol

 

 

 

 

45

GKS Relax Radecznica

- WOLA RÓANIECKA-LUCHÓW

 

 

 

 


 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 49 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert