Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Spacer Pic

Terminarz Klasy B grupa II Utwrz PDF Drukuj
06.08.2018.
W zaczeniu przedstawiamy Terminarz Klasy B Gr. II  ZOZPN runda Jesie 2018 sezonu 2018/2019.

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMO: KLASA B GRUPA 2

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018 (sobota/niedziela)

1

Ruch Machnów Nowy

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

2

Huragan Hrubieszów

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

3

Pera Deszkowice

- Graf Chodywace

 

 

 

 

4

Szysza Tarnoszyn

- Delta Nielisz

 

 

 

 

5

Pera Telatyn

- GKS Tarnawatka

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 08-09-2018/09-09-2018 (sobota/niedziela)

6

Gryf Gmina Zamo

- GKS Tarnawatka

 

 

 

 

7

Delta Nielisz

- Pera Telatyn

 

 

 

 

8

Graf Chodywace

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

 

9

Metanoja Lipsko

- Pera Deszkowice

 

 

 

 

10

Ruch Machnów Nowy

- Huragan Hrubieszów

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 15-09-2018/16-09-2018 (sobota/niedziela)

11

Huragan Hrubieszów

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

12

Pera Deszkowice

- Ruch Machnów Nowy

 

 

 

 

13

Szysza Tarnoszyn

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

14

Pera Telatyn

- Graf Chodywace

 

 

 

 

15

GKS Tarnawatka

- Delta Nielisz

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 22-09-2018/23-09-2018 (sobota/niedziela)

16

Gryf Gmina Zamo

- Delta Nielisz

 

 

 

 

17

Graf Chodywace

- GKS Tarnawatka

 

 

 

 

18

Metanoja Lipsko

- Pera Telatyn

 

 

 

 

19

Ruch Machnów Nowy

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

 

20

Huragan Hrubieszów

- Pera Deszkowice

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 29-09-2018/30-09-2018 (sobota/niedziela)

21

Pera Deszkowice

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

22

Szysza Tarnoszyn

- Huragan Hrubieszów

 

 

 

 

23

Pera Telatyn

- Ruch Machnów Nowy

 

 

 

 

24

GKS Tarnawatka

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

25

Delta Nielisz

- Graf Chodywace

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 06-10-2018/07-10-2018 (sobota/niedziela)

26

Gryf Gmina Zamo

- Graf Chodywace

 

 

 

 

27

Metanoja Lipsko

- Delta Nielisz

 

 

 

 

28

Ruch Machnów Nowy

- GKS Tarnawatka

 

 

 

 

29

Huragan Hrubieszów

- Pera Telatyn

 

 

 

 

30

Pera Deszkowice

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 13-10-2018/14-10-2018 (sobota/niedziela)

31

Szysza Tarnoszyn

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

32

Pera Telatyn

- Pera Deszkowice

 

 

 

 

33

GKS Tarnawatka

- Huragan Hrubieszów

 

 

 

 

34

Delta Nielisz

- Ruch Machnów Nowy

 

 

 

 

35

Graf Chodywace

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 20-10-2018/21-10-2018 (sobota/niedziela)

36

Gryf Gmina Zamo

- Metanoja Lipsko

 

 

 

 

37

Ruch Machnów Nowy

- Graf Chodywace

 

 

 

 

38

Huragan Hrubieszów

- Delta Nielisz

 

 

 

 

39

Pera Deszkowice

- GKS Tarnawatka

 

 

 

 

40

Szysza Tarnoszyn

- Pera Telatyn

 

 

 

 



Kolejka 9 w dniach 27-10-2018/28-10-2018 (sobota/niedziela)

41

Pera Telatyn

- Gryf Gmina Zamo

 

 

 

 

42

GKS Tarnawatka

- Szysza Tarnoszyn

 

 

 

 

43

Delta Nielisz

- Pera Deszkowice

 

 

 

 

44

Graf Chodywace

- Huragan Hrubieszów

 

 

 

 

45

Metanoja Lipsko

- Ruch Machnów Nowy

 

 

 

 

 



 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Gocimy
Odwiedza nas 49 goci
Kontakty

uefa.jpg pzpn.jpg

 

 

 

 lzpn-logo.jpg chelm.gif  

 

  

biala_podlaska.gif

laczy nas pilka.jpg

 

 

extranet2.jpg

 

 

  

extranet kluby.jpg

 

 

  

Licznik odwiedzin

Header Pic
left unten right unten
© 2018 Zamojski Okr�gowy Zwi�zek Pi�ki No�nej :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

W3C validiert