Eliminacje Powiatu Tomaszowskiego Halowych Mistrzostw Okrgu
29.01.2018.

Wedug informacji uzyskanych od organizatora eliminacji (OSiR Tomasovia Tomaszów Lubelski) awans do Turnieju Finaowego uzyskay ekipy:

1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski;

2. TKS Huczwa Tyszowce.

Uczestniczyo 10 zespoów.

 

 

dsc05300.jpg

 

Grupa A

 

Pogo „96” aszczówka

Tomasovia (juniorzy)

Granica Lubycza Królewska

GKS Tarnawatka

Korona aszczów

 

Pogo „96” aszczówka - GKS Tarnawatka 1:0

Korona aszczów - Granica Lubycza Królewska 2:0

Tomasovia (juniorzy) - Korona aszczów 0:2

Granica Lubycza Królewska - GKS Tarnawatka 0:1

Pogo „96” aszczówka - Korona aszczów 1:0

Tomasovia (juniorzy) - Granica Lubycza Królewska 1:1

Pogo „96” aszczówka - Granica Lubycza Królewska 0:0

GKS Tarnawatka - Tomasovia (juniorzy) 0:1

Pogo „96” aszczówka - Tomasovia (juniorzy) 1:1

GKS Tarnawatka - Korona aszczów 0:0

 

Grupa B

 

Graf Chodywace

Tomasovia

Huczwa Tyszowce

Szysza Tarnoszyn

Zryw Ulhówek

 

Graf Chodywace – Szysza Tarnoszyn 1:0

Zryw Ulhówek – Huczwa Tyszowce 0:2

Tomasovia – Zryw Ulhówek 4:1

Huczwa Tyszowce – Szysza Tarnoszyn 3:0

Graf Chodywace – Zryw Ulhówek 0:2

Tomasovia – Huczwa Tyszowce 1:1

Graf Chodywace – Huczwa Tyszowce 0:2

Szysza Tarnoszyn – Tomasovia 1:6

Graf Chodywace – Tomasovia 0:7

Szysza Tarnoszyn – Zryw Ulhówek 0:3

 

 

Pófinay:

 

Pogo „96” aszczówka – Huczwa Tyszowce 0:1

Korona aszczów – Tomasovia 0:3

 

Mecze o poszczególne pozycje:

 

IX. Granica Lubycza Królewska – Szysza Tarnoszyn 2:2 karne 2:0

VII. GKS Tarnawatka – Graf Chodywace 0:1

V. Tomasovia (juniorzy) – Zryw Ulhówek 3:0

III. Pogo „96” aszczówka – Korona aszczów 0:0 karne 5:6

I. Huczwa Tyszowce – Tomasovia 1:2

 

Kocowa klasyfikacja:

 

1. Tomasovia

2. Huczwa Tyszowce

3. Korona aszczów

4. Pogo „96” aszczówka

5. Tomasovia (juniorzy)

6. Zryw Ulhówek

7. Graf Chodywace

8. GKS Tarnawatka

9. Granica Lubycza Królewska

10. Szysza Tarnoszyn

 

 

Wyrónienia indywidualne:

 

Najlepszy pikarz turnieju – Damian Ziókowski (Huczwa Tyszowce)

Król strzelców – Ireneusz Baran (Tomasovia)

Najlepszy bramkarz turnieju – Maciej Soboda (Pogo „96” aszczówka)